reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

My pozno jemy obiad bo ok.18 wiec jak Misia wtedy nie je obiadu to dostaje kolacje.Raczej nie ma tak ze je i obiad i kolacje.
slusznie. To daj jej obiad, to co masz pomyslane na obiad- na kolacje. I proste. Bo jesli o 17h dostaje banana. O 18h obiad i nie wiem o 20h parowke to ja sie pytam po co?? A no i gdzies tam jeszcze mleko 🙈🙈
No jak zje np.banana po drodze to wtedy i obiad nawet zje a na kolacje np.serek i mm.a jak nie zje obiadu to wtedy wchodzi parowa z awokado.
 
reklama
A jakieś placuszki owsiane ?
Chlebek bananowy ? Jajecznica na kolację to nie zje ??
A jakby spróbować razem placki zrobić? Albo naleśniki może wtedy by zjadła??
@Dzoannna
Może drugie będzie jeszcze grzeczniejsze i wtedy też będziesz w szoku 🤣.
@nieagatka ADHD współczuję, siostrzeniec to też u nas taki aparat i będą to diagnzowac ,co on ma za pomysły to można by było książkę napisać i też właśnie problemy że snem.
Jakie u was jest postępowanie przy Adhd . Trochę czytałam i podobno leki dają, a Niewiem czy to dobrze . Siostrzeniec ma niecałe 6 lat ;(
 
A jakieś placuszki owsiane ?
Chlebek bananowy ? Jajecznica na kolację to nie zje ??
A jakby spróbować razem placki zrobić? Albo naleśniki może wtedy by zjadła??
@Dzoannna
Może drugie będzie jeszcze grzeczniejsze i wtedy też będziesz w szoku 🤣.
@nieagatka ADHD współczuję, siostrzeniec to też u nas taki aparat i będą to diagnzowac ,co on ma za pomysły to można by było książkę napisać i też właśnie problemy że snem.
Jakie u was jest postępowanie przy Adhd . Trochę czytałam i podobno leki dają, a Niewiem czy to dobrze . Siostrzeniec ma niecałe 6 lat ;(
nie mam pojecia. Poki co ide do poradni ja na wywiad, potem corka. Jestesmy na pocztaku drogi, zobacyzmy. Jak bede cos wiecej wiedziec to napisze.
Wiesz jesli to uniemozliwia mu skupienie, a zaraz idzie do szkoly to moze leki nie sa takim zlym pomyslem. Nie wiem, zakladam ze wiedza co robia.
 
Laski, a łóżko dla dwulatka to jakie wymiary?
Moja nadal spi w zwyklym nawet szczebelek nie wyciagalam bo by wypadla taki ma niespokojny sen.Co prawda mam do wymiany do tego lozeczka jeden bok taki do polowy ale to chyba bedzie zmienione za rok bo ona wypadnie z niego jak nic.Chyba wczesniej lozeczko zmoenimy na dluzsze bo Michalina jest dosc wysoka i juz mam wrazenie ze za chwile przerosnie l9zeczko.Ma jakiea 98cm wysokosci a lozeczko dlugie na 120cm wiecza chwile bwdzie za male.Moze wczeaniej kupimy wieksze mieszkanie bo mamy wszystko co do milimetra wymierzone w sypialni i dluzsze sie nie zmiesci
 
Moja nadal spi w zwyklym nawet szczebelek nie wyciagalam bo by wypadla taki ma niespokojny sen.Co prawda mam do wymiany do tego lozeczka jeden bok taki do polowy ale to chyba bedzie zmienione za rok bo ona wypadnie z niego jak nic.Chyba wczesniej lozeczko zmoenimy na dluzsze bo Michalina jest dosc wysoka i juz mam wrazenie ze za chwile przerosnie l9zeczko.Ma jakiea 98cm wysokosci a lozeczko dlugie na 120cm wiecza chwile bwdzie za male.Moze wczeaniej kupimy wieksze mieszkanie bo mamy wszystko co do milimetra wymierzone w sypialni i dluzsze sie nie zmiesci
za rok to nie ma bata zeby ona wygodnie spala w lozeczku. Przyjmuje sie, ze tak max do 2,5r i te 120cm trzeba zmiebic na wieksze zeby dziecko moglo wygodnie spac.
 
reklama
Do góry