reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dzięki dziewczyny, troszkę mnie uspokoiłyście z tymi ruchami.
Dziś to nawet miałam sen z tym związany, ze pojechalam na pogotowie bo nie czulam ruchów, a lekarka robiąc USG mowi spokojnie poczuje pani tą dwójeczkę i byłam w szoku ze bedą bliźniaki :-D... A to wszystko przez to ze wczoraj patrzylam na wozki bliźniacze hhihi.
Madzia kiedyś to moglabym siedziec w sklepach drogeryjnych, tak teraz jak jestem w ciąży to tak samo jak ty najchętniej nie wychodzilabym ze sklepów z artykułami dziecięcymi ;-)
 
reklama
Niepokorna kciukasy za Was :-)

Montana ja zaczełam delikatuśne ruchy czuć w 18tygodniu a od 19tego były regularne czyli codzienne.

Co do ruchów to mój M odczuł wczoraj jak mała kopie bo wczesniej jak kład rękę to przestawała się ruszać. Takie mocne kopanie mam od kilku dni ale że mężanie było wieczorami w domu to nie mógł poczuć. A teraz to czuję cały czas, czy siedzę, chodze lub leżę.
 
Bziumelka, mąż zapewne był szczęśliwy ;)
Mój też kilka podejść robił żeby poczuć pierwszego kopniaczka a teraz małej się odmieniło ;) mąż wchodzi do pokoju odzywa się a ta zaczyna fikać. To tak jakby reagowała na jego głos.
 
Ewelina, Elleni a czym to uczulenie sie objawia

Elleni te mleko aptamil to odpowienik polskiego bebilon, wprwadzilam je dwa dni temu i widze ze jest lepiej wiec chyba uczulenia nie ma co? podaje mu tez infacol przed jedzeniem na kolki moze to pomaga...kupilam tez te butelki dr browna co pisalas no przy tych to sie junior musi nameczy zeby wypic jak pije z tomme teppe to wciagnie chwila moment a z tej to calkiem inaczej... piszesz ze twoja Ada wciaga 100 a nawet 120 a co ile karmisz? moj tez duzo wciaga ale jeszcze cycka troche dostaje a mleko co 3 godziny...

Montana - ja ruchy poczulam dopiero w 18 tygodniu a w 20stym dopiero byly takie regularniejsze...
 
reklama
Do góry