reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja mam ciagniecia od 7tc. Po bokach brzucha i w pachwinach wlasnie. A czasem jak za szybko wstane to tak zaboli w podbrzuszu jakby ktos tam zawiazal supelek.:rolleyes2:
 
reklama
Pisanka pokaż brzuszek :)

Ja też idę na glukozę w sob... uwielbiam to badanie :/

Pisze teraz z koleżanką która zaciążyła po pierwszym bzyknięciu i jestem porażona jej myśleniem. No brak słów
20160727_202442.jpg
 

Załączniki

  • 20160727_202442.jpg
    20160727_202442.jpg
    42,6 KB · Wyświetleń: 234
Pisanko ja mam 24+0 czyli zaczynamy 25 tc. Powiem Ci, że brzuszek taki mam już od dłuższego czasu... I powiem Ci, że jest mi ciężko, chodzę jak kaczuszka na boki, ciężko mi się w nocy przekręcić... A gdzie do końca.... I Mały jak kopie to aż boli, jego części ciała widoczne gołym okiem jak się ruszają :)
 
reklama
Do góry