reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

U mnie lekarka stwierdzila w 12+0, potem sie juz tylko potwierdzalo.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
A ja nie sądziłam ze w dzisiejszych czasach pomylki się zdarzają i to do samego konca. Wczoraj byla tu dziewczyna która przyszła rodzic córkę a wyszla z synem, pól wyprawki różowej, mowila ze Db ze rodzila sn i od razu zobaczyla bo gdyby np cc w narkozie to byłaby pewna ze to nie jej dziecko
 
reklama
U mnie Gabrys wazy 3300 i ma 55 cm. Już nawet nie pamiętam o której urodziłam, bo miałam komplikacje. I mozliwe ze dopiero jutro wstanę. Boli mnie nie aż tak bo jestem na przeciwbolowych
Gratulacje, potraficie z rana zaskoczyć:):):) trzymajcie się dziewczyny, codziennie jest troszkę lepiej, a maleństwa wynagradzają każdy ból:*
Ale się cieszę:)
 
Peugeotka36 ja tez pisze z telefonu i myśle, ze sporo dziewczyn tez... prawdę powiedziawszy ja nie jestem w stanie przeczytać Twoich postów do końca, bo ciężko mi cokolwiek z nich zrozumieć, po chwili się irytuje i przestaje czytać [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Az tak zle przeskakuja mi literki?? Moj phon nie jest na pl ,czasem poprostu nie sprawdzam co napisalam i wysylam potem dopiero czytam i Z gory przepraszam Ale nie sadze ze az tak zle jest aby wogole nic nue zroumiec!!!
Milego dnia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja nie sądziłam ze w dzisiejszych czasach pomylki się zdarzają i to do samego konca. Wczoraj byla tu dziewczyna która przyszła rodzic córkę a wyszla z synem, pól wyprawki różowej, mowila ze Db ze rodzila sn i od razu zobaczyla bo gdyby np cc w narkozie to byłaby pewna ze to nie jej dziecko

Nie żartuj nawet [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry