reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej:) ja bylam na wizycie dzis bo koniec zwolnienia mialam. Ginekologicznie wszystko fajnie i w porzadku, w koncu pani polozna wyszukala mi juz tetno malenstwa:) piekne regularne 150 uderzen:)
Ale komedia u mnie na nfz z usg:) mialam sie unowic na polowkowe a pierwszy wolny termin to... 24 marzec [emoji33] czy oni nie moga myslec o ciezarnych i zostawiac sobie jakichs rezerwowych terminow??
Na szczescie mam w ramach nfz polowkowe w klinice jeszcze i dzieki temu szalu nie dostalam, ale jak tak mozna??
Oczywiscie termin zaklepalam - bede wtedy jakos w 28 tc to i tak sie przyda usg...
Masakra to nsze nfz... Ale pod kontem zwolnien i badan na biezaci z krwi sie nadaje... Dobrze ze te usg mialam w gdyni (12 tc i teraz polowkowe) bo by bylo ciezko... Chociaz mam z moim lekarzem dobry uklad bo zawsze moge na prywatna wizyte sie jeszcze do niego prawie z marszu zalapac;)



Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej:) ja bylam na wizycie dzis bo koniec zwolnienia mialam. Ginekologicznie wszystko fajnie i w porzadku, w koncu pani polozna wyszukala mi juz tetno malenstwa:) piekne regularne 150 uderzen:)
Ale komedia u mnie na nfz z usg:) mialam sie unowic na polowkowe a pierwszy wolny termin to... 24 marzec [emoji33] czy oni nie moga myslec o ciezarnych i zostawiac sobie jakichs rezerwowych terminow??
Na szczescie mam w ramach nfz polowkowe w klinice jeszcze i dzieki temu szalu nie dostalam, ale jak tak mozna??
Oczywiscie termin zaklepalam - bede wtedy jakos w 28 tc to i tak sie przyda usg...
Masakra to nsze nfz... Ale pod kontem zwolnien i badan na biezaci z krwi sie nadaje... Dobrze ze te usg mialam w gdyni (12 tc i teraz polowkowe) bo by bylo ciezko... Chociaz mam z moim lekarzem dobry uklad bo zawsze moge na prywatna wizyte sie jeszcze do niego prawie z marszu zalapac;)



Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Faktycznie komedia. Najwazniejsze usg, a obi terminow nie maja? Nie mozna tego gdzies zglosic? Przeciez tak byc nie moze, ta wizyta Ci przysluguje, a tak to Cie zmuszaja do zrobienia tego prywatnie. Przeciez to jest zenada...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Faktycznie komedia. Najwazniejsze usg, a obi terminow nie maja? Nie mozna tego gdzies zglosic? Przeciez tak byc nie moze, ta wizyta Ci przysluguje, a tak to Cie zmuszaja do zrobienia tego prywatnie. Przeciez to jest zenada...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No na szczęscie ja na nfz tylko 140km od domu;)
Ale ile kobiet musi isc prywatnie... Cos kuleje ten szpital co mam najblizej od jakiegos czasu... Nie dzieje sie dobrze... Ten moj lekarz tez nie wiedzial nawet czy zostanie tu w 2017 roku ale jakos sie dogadali...
Kolejny szpital juz dalej od domu... Wiec zawsze myslalam o swoim ze jakby co to 15 min i jestem... Chociaz Janka i tak musialam rodzic dalej bo z cukrzyca ciaza byla... A teraz sie zobaczy poki co krzywa jeszcze przeda mna ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz ja moge zrozumiec, ze sa tylko 3 usg w ciagu ciazy - tu panstwowo tez tak jest wiec widocznie to wystarczy. Ale zeby nie zagwarantowac Ci miejsca w terminie, nawet na te 3 usg to juz jest kpina, bo tak jak piszesz - co z tymi, ktorzy prywatnie nie moga isc, bo np nie maja kasy? Ale kogo to obchodzi. Poki co umieja tylko krzyczec, ze dzieci trzeba rodzic, ale opieki nikt zapewnic nie potrafi. Smutne.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny! Nieśmiało dołączam się do forum. Jestem w 15dpt. Beta ładnie przyrasta, progesteron w normie. W niedzielę i wczoraj miałam bardzo niewielkie brązowe plamienia - jednorazowo na papierze toaletowym. Od tygodnia pobolewa mnie podbrzusze. Lekarz kazał zwiększyć dawki luteiny. Czy któraś z was miała podobne objawy i ciąża rozwijała się prawidłowo?
 
Dziewczyny, znalazlam winowajce. Nie zgadniecie co uczulalo. Kawa inka na wodzie na 100%. Karmie dzis malego pokarmem ktory sciagnelam wczoraj i wszystko w normie. Jest caly czas zolto[emoji4] Kawa inka mi sie skonczyla i wczoraj nie pilam. Podejrzewam tez ze maly mial kolki od kawy inki bo ja po niej mialam wzdecia ale pilam na laktacje. Odstawilam mu wszystkie kropelki, dostaje tylko sab simplex ale caly czas zmniejszam ilosc, teraz daje 8 kropelek i brzuszek nie boli. Zobaczymy co bedzie dalej.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dziś dziewczyny idę do opery na koncert złożony z hitów musicalowych ;) sama wyglądam jak Pawarotti ale niech Wiktor poslucha trochę muzyki ;) może polubi musical jak ja ;)
 
Cześć Dziewczyny! Nieśmiało dołączam się do forum. Jestem w 15dpt. Beta ładnie przyrasta, progesteron w normie. W niedzielę i wczoraj miałam bardzo niewielkie brązowe plamienia - jednorazowo na papierze toaletowym. Od tygodnia pobolewa mnie podbrzusze. Lekarz kazał zwiększyć dawki luteiny. Czy któraś z was miała podobne objawy i ciąża rozwijała się prawidłowo?
Witaj Niunius. Ja plamilam bardzo dlugo. Po pozytywnej becie dostalam krwawienia jak na miesiaczke, a teraz obok mnie lezy moj malu Cud[emoji6]
Wszystko bedzie dobrze, duzo dziewczyn plami po transferach, brzuchy tez bola nis jedna, a ciaza sie rozwija prawidlowo. Trzymam kciuki. Bedzie dobrze, musi byc[emoji6]

Lez i sie oszczedzaj.
Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witaj ninusiu!!!super bardzo mnjecto cieszy widziec cie tutaj !!!
Ty chyva mialas 1 ivf i udane z trzydniowymi zarodkami?? Tak jak ja

U mnie bylo od dnia testu pozytywu ok ani plamien ani bolow Ale mozliwe ktos ci tu Z mamus pomoze..

Przeskoczyla mi cyfra usg z 2017 na 2027 tak wiec musialabym czekac na usg od poczatku grudnia di polowy lutego ,poszlam prywatnie raz koncem grudnia i bylo ok

Ale Ja tez mam pytanie bo tak przypomne ma historie z moim tsh przed ivf byl 3.1 musialam brac tabsy na znniejszenie i tak Po mscu bylo ivf w lipcu i wtedy moje tsh bylo 1.9 po czym nie bralam JuZ leku na thyroid Ale byly wyniki krwi tsh w ciazy podajze dwa msce temu i znow tsh byl 3.4 i znow musialam brac dawke zwiekszona levothyroxiny nie jak przed ivf 50 mg a 75 mg i tak bralam przez msc Po czym znow tsh pokazalo 1.9 ,znow przestac mi kazali I pinownie teraz mam badanie tsh wczoraj i mAm wynik tsh 1.49 a lekarz kazal jechac mi teraz wziasc recepte 100 mg levothyroxine ???!!! Dodam ze nue mam jego nr bo prowadzi mnie wiele lekarzy tu nie ma jednego konkretnego Ale w pn ide Sue zapytac dlaczego tak !!? Tak wiec znow od dzus musze brac lek na thyroid mimo ze tsh mam 1.49 .... czy wy tez macie historie z tsh ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry