reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wróciłyśmy ze szczepienia. Dziewczyny powiedzcie co o tym myślicie, pani doktor powiedziała ze za jakies dwa tyg moge zacząć podawac zupki jarzynowe i soczki [emoji33] to przeciez za wcześnie stanowczo myślę.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wróciłyśmy ze szczepienia. Dziewczyny powiedzcie co o tym myślicie, pani doktor powiedziała ze za jakies dwa tyg moge zacząć podawac zupki jarzynowe i soczki [emoji33] to przeciez za wcześnie stanowczo myślę.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym dawala, ja swojemu wczesniakowi zaczelam rozszerzac diete jak skonczyl 4 miesiace. Żadnych przebojow brzuszkowych nie mielismy, teraz tak wciaga zupki, deserki ze szok.
Balam sie ze nie bedzie wiedzial o co chodzi z ta lyzeczka, bo niby wiek korygowany mial niecale 2 miesiace, ale poradzil sobie pieknie :)
 
Ja bym dawala, ja swojemu wczesniakowi zaczelam rozszerzac diete jak skonczyl 4 miesiace. Żadnych przebojow brzuszkowych nie mielismy, teraz tak wciaga zupki, deserki ze szok.
Balam sie ze nie bedzie wiedzial o co chodzi z ta lyzeczka, bo niby wiek korygowany mial niecale 2 miesiace, ale poradzil sobie pieknie :)
Kurczę myślałam ze do 6 miesiąca tylko cycek ...

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny co na plesniawki u niemowlaka? Stosuje aphtin, ale dupa, nic nie pomaga. Czytalam o hardkorowym sposobie przemycia buzi moczem dziecka.
Nie wiem co robic, jest jeszcze nystatyna antybiotyk na plesniawki :(
Najgorsze, ze przez te plesniawki maly nie chce mleka pic :(
Moja babcia robila moczem 30 lat temu mojemu bratu jak byl malutki i mu tak wyleczyla. Ostatnio nawet mama to opowiadala.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wróciłyśmy ze szczepienia. Dziewczyny powiedzcie co o tym myślicie, pani doktor powiedziała ze za jakies dwa tyg moge zacząć podawac zupki jarzynowe i soczki [emoji33] to przeciez za wcześnie stanowczo myślę.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Za wcześnie. Mi dopiero od 5 mc kazała zacząć od marchewki. A Ty masz o 1 dzień starsza córeczkę wiec ja bym jeszcze poczekala
 
Dziewczyny potrzebuję rady
1) Czym smarujecie swoje dzieci po kąpieli?
2) Jakieś wkładki laktacyjne polecicie? Jak mam wybrać rozmiar skoro nawet nie wiem jak wyglądają?
3) Jaki krem na odparzenia pupy kupiłyście?
Zostały mi te drobiazgi do kupienia, więc może coś polecicie? :)
Ja używam emolium do kąpieli i po,pod pieluszke bephanten plus a wkładki laktacyjne z Johnsona bo mają wgłebienie na skutek i dzięki temu super się noszą:) rozmiar jest uniwersalny

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wróciłyśmy ze szczepienia. Dziewczyny powiedzcie co o tym myślicie, pani doktor powiedziała ze za jakies dwa tyg moge zacząć podawac zupki jarzynowe i soczki [emoji33] to przeciez za wcześnie stanowczo myślę.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Dodatkowe posiłki wprowadza się po 4 miesiącu jeśli dziecko jest karmione sztucznie a po 6 jeśli piersią :)
Więc chyba jeszcze macie czas:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry