reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Juz o tym tu bylo kilkakrotnie - nie ma diety matki karmiacej. Mozesz jesc wszytsko, tylko oczywiscie w rozsadnych ilosciach.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie ma diety matki karmiącej tyle że niestety tylko w teorii bo np po smażonym mój syn przez dwa dni dał mi tak popalić że już smażonego nie tknęłam:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
To smazone w koncu mozna jesc czy nie? Czyli wszystko mozna jesc? Bo ja dalej zdycham na samym chlebie prawie i miesie gotowanym i marchewce gotowanej. Cala moja dieta.
Lile, nie pomysl, ze sie Ciebie czepiam, poprostu niech mi to w koncu ktos wyjasni co mozna a co nie. Bo ja caly czas slysze sprzeczne informacje. W internecie pisze ze jesc wszystko, a mama mi gada ze ona ma wieksze doswiadczenie bo 3 dzieci wychowala i wie lepiej ode mnie i ze mozna tylko gotowane i jalowe. Jablek nie, zupy pomidorowej nie itp. A ja juz zdycham z glodu. Opycham sie chlebem i dupa rosnie.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Możesz jeść wszystko tylko musisz obserwować na co negatywnie reaguje Tymek :)
Jak ty wytrzymałaś tyle czasu o chlebie i marchewce;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To normalne, ze mama Ci tak mowi - wtedy sie w takie bzdury wierzylo. Ale teraz juz powszechnie wiadomo, ze glodzenie siebie i ograniczanie sobie wszytskiego karmiac, robi dziecku szkode, bo nagle sie okaze, ze na wszytsko bedzie uczulone. Do pokarmu przenika znikoma czesc tego, co zjesz wiec wiaodmo - lepiej unikac wzdymajacych rzeczy, a cala reszte lacznie ze smazonym, czekolada i cytrusami mozna jesc. Wiadomo - wprowadzac powoli w malych ilosciach i obserwowac. Czemu myslisz, ze nie wolno Ci jablek albo pomidorow? Przeciez to samo zdrowie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Czekolada to silny alergen i raczej bym się wstrzymała z jej jedzeniem a pomidorów nie można dlatego że są pryskane bóg wie czym

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
P R Z E S Z C Z E S L I W A

Zostawialam Kostka na macie w salonie i poszlam odkurzac, maz byl u starszego synka w pokoiku. Wracam do salonu a moj malenki wczesniaczek lezy na brzuszku (!!!). Zostawialam go na pleckach.
Dumna ja. Dumna mama
 
Atena lecimy z Itaka. Bedziemy 17 km od Chania. Takze na pewno chcemy jechac na plaze Vai, no i do tej Chania. Powiedz co jeszcze warto zobaczyc?
 
Dziewczyny, polecam tego misia. Ma tez muzyke.
248815.jpg


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 248815.jpg
    248815.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 268
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***


***WITAMY NA ŚWIECIE***
09.02.2017 Zojka - córeczka Mavi
21.02.2017 Wojtusia & Piotrusia - skarby Rybki
upload_2017-2-22_22-9-28-gif.796471



24: Butterfly1331 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27: Rustynka - II badania prenatalne
27: Atena33 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
28: ambicja1987- wizyta u lekarza prowadzącego.
28. nieagatka - wizyta u gin prowadzącego ciążę

MARZEC

01: Katharina 203 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
01: BeataWarszawa - USG połówkowe
02: cytrynkaxxxx84 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
03: Jogo - I badania prenatalne
07: Butterfly1331 - III badania prenatalne
16: Peugeotka36 - wizyta z USG u gin prowadzącego ciążę

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

23.02.2017 - Kajka*89: Wojtuś
21.03.2017 - ma_rta: dziewczynka
26.03.2017 - nieagatka: Liliana
28.03.2017 - natula: Natalia
05.04.2017 - husann: Jakub
14.04.2017 - Peugeotka36: Nicole cc
18.04.2017 - Atena33: Wiktor
21.04.2017 - Lile: Łucja & Łukasz
14.05.2017 - Katharina203: Maja
15.05.2017 - Butterfly1331: Staś
22.05.2017 - cytrynkaxxxx84: chłopiec
19.06.2017 - ema51: chłopiec
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja
17.07.2017 - Rustynka: Franio
08.09.2017 - Jogo: ???

22.08.2017 - ambicja1987: ???
 
reklama
Możesz jeść wszystko tylko musisz obserwować na co negatywnie reaguje Tymek :)
Jak ty wytrzymałaś tyle czasu o chlebie i marchewce;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Czasem cos skubnelam, bo nie wytrzymalam. Ale jak Tymek potem sie spinal i plakal to ja balam sie, ze to od tego co zjadlam i znow bylam na mojej durnej diecie. Wiem ze tak tez nie mozna przrsadzac, ale ja sie balam juz cokolwiek jesc.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry