reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

O matko!!! Przezyliscie koszmar. Nie wyobrażam sobie co przeszliscie i ile nerwów Was to kosztowało. Najważniejsze, że wszystko się unormowalo.
Płakać mi się chce, bo już kolejnej osobie dziecko to przechodziło :(
Dlaczego nie możemy byc spokojne o nasze maleństwa.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Po takiej akcji na pewno szybciej zacznę siwieć
Byłam przerażona ! Dzięki Bogu był mąż który zachował zimną krew bo ja byłam w stanie tylko zadzwonić po karetkę
Potem już tylko płakałam

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O Boze tequila... Przerazajace...
Z jednej strony dobrze ze nic niepokojacego nie znalezli ale domyslam sie ze brak diagnozy powoduje dalsze zmartwienia bo nie wiadomo czy sie nie powtorzy... Oj wspolczije przezyc i stresu...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie. Boję się o niego strasznie i każdy ruch to już niepokój
Tym bardziej że jakieś dwa tyg temu też nie mógł złapać w nocy oddechu przez dłuższą chwilę ale zaskoczył dużo wcześniej niż za tym razem

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tequila, az mnie ciary przeszly[emoji15]
Wspolczuje przezyc, pewnie umieraliscie ze strachu[emoji15]
Ja sie wlasnie caly czas boje czegos takiego.
Robilas mu potem sztuczne oddychanie z uciskiem klatki piersiowej zanim przyjechala karetka?
Boze, ja bym chyba na zawal zeszla[emoji15]

Tequila, to Alanek sie zaksztusil, cos mu sie cofnelo? Czy poprostu przestal oddychac?

Pytam bo Tymek czesto na spiocha sie dlawi, bo mu sie cofa i wlasnie boje sie czegos takiego[emoji15]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie musieliśmy reanimowac na szczęście wystarczyło tylko dmuchanie w twarz
Moim zdaniem cofnął mu się pokarm bo miał dużo śliny i po całym tym zajsciu zapchany nos także chyba idą w dobrym kierunku że to refluks
Zresztą dostał leki na refluks
Zabronili mi też dokarmiać mm
Kazali być na piersi i obserwować czy przybiera na wadze a w razie konieczności oszukiwać go wodą
Lekarz stwierdził że dziecko podwaja wagę urodzeniowa w wieku 6 miesięcy a on już prawie swoją podwoił
Ale podejrzewali też padaczke:(
Jeśli nie potwierdzi się refluks będą szukać przyczyny neurologicznej w kierunku właśnie padaczki:(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A kazali Ci podniesc lozeczko po stronie glowki? Podobno to najlepsze rozwiazanie jak dziecko ma refluks, bo dziecko lezy na plasko, ale jednak glowka jest wyzej...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A kazali Ci podniesc lozeczko po stronie glowki? Podobno to najlepsze rozwiazanie jak dziecko ma refluks, bo dziecko lezy na plasko, ale jednak glowka jest wyzej...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak . mówili o tym tyle że ja po tej wcześniejszej akcji już książki położyłam a mimo to znowu się zdarzyło:(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak . mówili o tym tyle że ja po tej wcześniejszej akcji już książki położyłam a mimo to znowu się zdarzyło:(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Strasznie współczuję :( oby to było ostatni raz. Ale nie umiem sobie nawet wyobrazić co przeżyliście :(

Ja też mam podniesiony materac z jednej strony (pediatra i rehabilitantka od razu kazały tak zrobić), a dzieciaki kładziemy głównie na boczku (z wałkiem z kocyka między nóżki) i na brzuszku, bo ulewa im się nawet kilka godzin po jedzeniu..
 
Tequila współczuję przeżyć. Brak diagnozy jest chyba najgorszy.

Flandi możesz mi zdjęcie zrobić z tym wałkiem na boku? U nas kompletnie ta pozycja nie wychodzi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry