reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

U mnie mąż nastawiony na to że może uda się i będzie dziewczynka ja od poczatku czułam że będzie chłopak. W sumie po tylu latach starań płeć nie grała roli liczyło się tylko to aby się udało zostać rodzicem zdrowego dziecka.

Miłego dnia dziewczynki!
Moja wizyta o 16:20 I zobaczymy co tam się dzieje.
Na razie tylko mocno opuszczony brzusio nie mogę się doczekać :zawstydzona/y:
Święte słowa aby zdrowe bylo. Powodzenia na wizycie!

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
reklama
Sam nic nie mowil. Pytam doktorze, moze cos doktor powiedziec o plci? A chce Pani wiedziec? To tak na 70% dziewczynka .... Moja prowadzaca ginekolog mowila, ze moze zobaczymy plec na kolejnej wizycie tj. 14 lipca. Zobacze co Ona powie:) Niby od poczatku chcielismy chlopca, ale juz sie czlowiek przyzwyczail do mysli, ze bedzie dziewczynka...;)
U mnie w 12 tyg było widać, że będzie chłopczyk. Gin że sprawnym okiem powinien już widzieć co będzie. Wiem że chłopca szybciej widać a z dziewczynki może wyjść chłopczyk :-) :) dlatego lekarze na początku nie mówią bo po się nastawiać ważne żeby było zdrowe.
 
U mnie w 12 tyg było widać, że będzie chłopczyk. Gin że sprawnym okiem powinien już widzieć co będzie. Wiem że chłopca szybciej widać a z dziewczynki może wyjść chłopczyk :-) :) dlatego lekarze na początku nie mówią bo po się nastawiać ważne żeby było zdrowe.
Ja sama chciałam to mi powiedzial i oczywiście się nastawilam [emoji23]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
U mnie na 1szych prenatalnych lekarz powiedzial, ze nie jest pewien wiec nie powie plci, bo potem bedzie musial przyjsc pokoj przemalowywac [emoji16] W 16tyg juz moja gin byla pewna wiex powiedziala i na 2ich prenatalnych sie potwierdzilo [emoji4]


Enviado desde mi iPhone utilizando Forum BabyBoom
 
2mm. Trochę się wystraszyłam, że dużo, ale powiedział, że mieści się jak najbardziej w normie...myślałam, że norma jest stała i wynosi 2,4 ale powiedział, że nie, że norma się zmienia stale (chyba od wielkosci dziecka)
Tak, chyba od wielkości dziecka też zależy, a wiadomo, że niektórzy prenatalne mają na początku 12tc, a inni, ja np 12t6d. Więc różnica w wielkości plodu może być znaczna. Moje też miało 2mm. Odetchnelam z ulgą.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie na 1szych prenatalnych lekarz powiedzial, ze nie jest pewien wiec nie powie plci, bo potem bedzie musial przyjsc pokoj przemalowywac [emoji16] W 16tyg juz moja gin byla pewna wiex powiedziala i na 2ich prenatalnych sie potwierdzilo [emoji4]


Enviado desde mi iPhone utilizando Forum BabyBoom
Ja mam pokój biało zielony asekuracyjnie ;)
 
A co płci we wczesnym okresie ciąży to przypadkiem w necie natknęłam się na opinie , że nawet jeśli narządy nie są ukształtowane do końca to wprawny lekarz jest w stanie z dużym prawdopodobieństwem prognozować płeć ... po sylwetce...
1498731619-aaaaaa.jpeg
1498731631-aaaaaa.jpeg


Jeśli jest w tym ziarnko prawdy to u mnie potwierdzaja się bardzo niepewne słowa lekarza w 17tc, że chlopak. A u Was ? Sprawdza się ?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry