reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

U nas po wizycie wszystko dobrze, tylko mój lekarz z kliniki już odstawił mi luteinę, a pani doktor prowadząca wolałaby, żebym brała 2x50 do 26 tc, a już tak się cieszyłam, że nie będę już czuć smaku luteiny pod jezykiem. No ale cóż dla Maluszka wszystko:-D
Mi lekarz powoli odstawia luteine podjezykowa i od najbliższej wizyty będę brała już tylko dopochwowa, bo podobno ma lepsze działanie. Ja tam się nie znam, ale na pewno wygodniej niż ta podjezykowa. Nie możesz też tak brać? Tzn. dopochwowa? :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ropuszka jeszcze chwila i Ty będziesz tulić swoją Sarę a nie dawno co przejęłaś po mnie kalendarz. Jak ten czas leci [emoji44]
I tyle nowych dziewczyn cieszę się z się udaje i trzymam za Was kciuki.
My dziś mamy 5 miesięcy
1513259177-a121b1c109e59d0e-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Jaki słodziak [emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie średnio ... chciała mnie położyć do szpitala ale wyprosiłam żeby mi tego na święta nie robiła. Mam kiepskie wyniki i jestem odwodniona . Cukry mi świrują a Ja za bardzo chudnę . Szyjka tez się skróciła i mam więcej leżeć by unikać twardnienia i skurczy .Mam dotrwać do 37tc i jeśli waga i reszta będzie ok to zrobi wtedy CC żeby nie przeciągać mojego kiepskiego stanu .Z Sara ok główkę ma bardzo nisko dlatego tak biegam do łazienki i wazy już prawie 2kg . Czyli za miesiąc i Ja będę już chyba tuliła to moje szczęście .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ropuszka jeszcze chwila i Ty będziesz tulić swoją Sarę a nie dawno co przejęłaś po mnie kalendarz. Jak ten czas leci [emoji44]
I tyle nowych dziewczyn cieszę się z się udaje i trzymam za Was kciuki.
My dziś mamy 5 miesięcy
1513259177-a121b1c109e59d0e-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Widać to najlepiej na Twoim przystojniaku jak czas leci . Ja tez już chyba zacznę szukać zastępstwa bo już chyba miesiąc mi został [emoji57]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie średnio ... chciała mnie położyć do szpitala ale wyprosiłam żeby mi tego na święta nie robiła. Mam kiepskie wyniki i jestem odwodniona . Cukry mi świrują a Ja za bardzo chudnę . Szyjka tez się skróciła i mam więcej leżeć by unikać twardnienia i skurczy .Mam dotrwać do 37tc i jeśli waga i reszta będzie ok to zrobi wtedy CC żeby nie przeciągać mojego kiepskiego stanu .Z Sara ok główkę ma bardzo nisko dlatego tak biegam do łazienki i wazy już prawie 2kg . Czyli za miesiąc i Ja będę już chyba tuliła to moje szczęście .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ważne że z mała ok mamusia wszystko wytrzyma .
Buziaki
 
Widać to najlepiej na Twoim przystojniaku jak czas leci . Ja tez już chyba zacznę szukać zastępstwa bo już chyba miesiąc mi został [emoji57]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Szukaj, szukaj odpoczywaj i dbaj o Was jesteście już na końcu a zarazem początku Waszej wspólnej drogi.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie średnio ... chciała mnie położyć do szpitala ale wyprosiłam żeby mi tego na święta nie robiła. Mam kiepskie wyniki i jestem odwodniona . Cukry mi świrują a Ja za bardzo chudnę . Szyjka tez się skróciła i mam więcej leżeć by unikać twardnienia i skurczy .Mam dotrwać do 37tc i jeśli waga i reszta będzie ok to zrobi wtedy CC żeby nie przeciągać mojego kiepskiego stanu .Z Sara ok główkę ma bardzo nisko dlatego tak biegam do łazienki i wazy już prawie 2kg . Czyli za miesiąc i Ja będę już chyba tuliła to moje szczęście .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Miesiąc zleci szybko....w ciąży jakoś tydzień za tygodniem i zanim się nie obejrzysz będziesz się szykować do cc...na Święta może troszkę przytyjesz :) ahh ta paskudna cukrzyca -_-
 
reklama
Do góry