reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Cześć dziewczynki wczoraj zaczelam pisać Ale zabrakło czasu.Odpukac jestem mega zadowolona bo już 2 noc jak córcia obudziła się tylko raz i ladnie spi.Wieczorny płacz też jakby znikł tfu tfu.Dzisiaj jadę na ważenie i porozmawiać o szczepionce tutaj ciekawe co mi powiedzą.
I jak? Ile mala waży? Jak wizyta? Ładnie Ci śpi?
Bo my mamy miesiąc i zamiast coraz więcej czasu spędzać w oderwniu ode mnie to coraz więcej wisi... [emoji2358][emoji2358]
 
reklama
I jak? Ile mala waży? Jak wizyta? Ładnie Ci śpi?
Bo my mamy miesiąc i zamiast coraz więcej czasu spędzać w oderwniu ode mnie to coraz więcej wisi... [emoji2358][emoji2358]
Nie pociesze cie synek mi wlasnie po okolo miesiacu zaczął wisiec na cycku.
Malutka super waży 4800 i śpi ładnie raz się budzi już 3 noc tylko dziś nad ranem coś plakusiala kupki nie mogła zrobić.Szczepirnie będziemy mieć tutaj w Pl ,nie chciałam przekładać A i tak mnie to taniej wyniesie niż leciec do Fr
 
Nie pociesze cie synek mi wlasnie po okolo miesiacu zaczął wisiec na cycku.
Malutka super waży 4800 i śpi ładnie raz się budzi już 3 noc tylko dziś nad ranem coś plakusiala kupki nie mogła zrobić.Szczepirnie będziemy mieć tutaj w Pl ,nie chciałam przekładać A i tak mnie to taniej wyniesie niż leciec do Fr
O jaaaa a, ona jest tylko tydzień starsza od mojej, a moja wczoraj 3660g i 52cm. Twoja jest ogromna! [emoji16]
Na rota też szczepisz?
A co do wiszenia to ja już trochę mam dość, bo dosłownie całymi dniami tak jest... Jednwj pobudki w nocy zazdroszczę bardzo. U nas średnio co 2h. [emoji58]
 
O jaaaa a, ona jest tylko tydzień starsza od mojej, a moja wczoraj 3660g i 52cm. Twoja jest ogromna! [emoji16]
Na rota też szczepisz?
A co do wiszenia to ja już trochę mam dość, bo dosłownie całymi dniami tak jest... Jednwj pobudki w nocy zazdroszczę bardzo. U nas średnio co 2h. [emoji58]
[emoji23] kochana, jak mi dzieć budzi się co 2h to całkiem znośnie.

U nas średnio 4 cyckowania w ciągu nocy. 7 miesięcy już tak. Jakiś czas temu mówiłam, że czas się wyspać i przechodzę na mm. Butelki umyte, mleko jest a ja nadal mm jeszcze nie podałam. [emoji51] Ta głowa matki jest ... trudna do zrozumienia. Nawet dla samej siebie hehehe
 
[emoji23] kochana, jak mi dzieć budzi się co 2h to całkiem znośnie.

U nas średnio 4 cyckowania w ciągu nocy. 7 miesięcy już tak. Jakiś czas temu mówiłam, że czas się wyspać i przechodzę na mm. Butelki umyte, mleko jest a ja nadal mm jeszcze nie podałam. [emoji51] Ta głowa matki jest ... trudna do zrozumienia. Nawet dla samej siebie hehehe
To w nocy i nie za każdym razem. W dzień jest średnio 5h karmienia i pół godz spania.
No i mija głowa matki szwankuje, bo mi się zdazylo 2 razy podać mm ibędę podawac raz dziennie, bo wymiekam
 
To w nocy i nie za każdym razem. W dzień jest średnio 5h karmienia i pół godz spania.
No i mija głowa matki szwankuje, bo mi się zdazylo 2 razy podać mm ibędę podawac raz dziennie, bo wymiekam
Wiszenie na piersi jest normalne, nic nadzwyczajnego się nie dzieje. Chyba że przyrosty tygodniowe są słabe to można się zastanowić. Ja wzięłam na klatę i cycowałyśmy na całego :) z tym że mój starszy syn ma już 10 lat i swoje sprawy.
 
O jaaaa a, ona jest tylko tydzień starsza od mojej, a moja wczoraj 3660g i 52cm. Twoja jest ogromna! [emoji16]
Na rota też szczepisz?
A co do wiszenia to ja już trochę mam dość, bo dosłownie całymi dniami tak jest... Jednwj pobudki w nocy zazdroszczę bardzo. U nas średnio co 2h. [emoji58]
Nom naprawdę duża jest ona mi na początku pierwszy miesiąc jadła co 3 H i dużo dosyć teraz już się troszkę opanowala hehe .No ale jak tak sobie przyrownalam do synka ida podobnie bardzo i wszystko w normie
 
[emoji23] kochana, jak mi dzieć budzi się co 2h to całkiem znośnie.

U nas średnio 4 cyckowania w ciągu nocy. 7 miesięcy już tak. Jakiś czas temu mówiłam, że czas się wyspać i przechodzę na mm. Butelki umyte, mleko jest a ja nadal mm jeszcze nie podałam. [emoji51] Ta głowa matki jest ... trudna do zrozumienia. Nawet dla samej siebie hehehe
Żebyś wiedziała ja jak podawałam mm plakalam a teraz już luzik.A ja narzekalam jak budziła mi się 2 razy w nocy matuchno nie jestem przyzwyczajona do tak częstego budzenia się do dziecka.Juz nie będę narzekać hehe
 
Wiszenie na piersi jest normalne, nic nadzwyczajnego się nie dzieje. Chyba że przyrosty tygodniowe są słabe to można się zastanowić. Ja wzięłam na klatę i cycowałyśmy na całego :) z tym że mój starszy syn ma już 10 lat i swoje sprawy.
To.wlasnie to jest to ja przy synku też siedzialam dosyć długo tylko dniami bo nocami spal.Moja mama po tygodniu obserwacji mojego syna stwierdziła że faktycznie nie wyobraża sobie dziecka na piersi z nim przy boku .
Wiem jedno jeśli Daj Boziu uda się 3 transfer i będę mieć 3 dziecko odrazu daje mm bo wiem że nie podołam
 
reklama
Wiszenie na piersi jest normalne, nic nadzwyczajnego się nie dzieje. Chyba że przyrosty tygodniowe są słabe to można się zastanowić. Ja wzięłam na klatę i cycowałyśmy na całego :) z tym że mój starszy syn ma już 10 lat i swoje sprawy.
Otoz to. Ja wiem, że to normalne, ale moja trzylatka źle to znosi. Uwielbia siostrę i ogolnie jest ok, ale jak po całym dniu w zlobku mama nie ma dla niej nawet 20min na zabawę i przytulasy to jest slabo. A tak to wygląda. Nie poswiece Lili dla kp. Ile się da, tyle zrobię, a jak się nie da to trudno.
 
Do góry