reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Nie nadrobie Was ;) Hania jest już na świecie, urodziłam wczoraj sn ;) wazy 3400 i mierzy 57 cm ;) poród szybki, rozwarcie bez skurczy do 7cm, podali oxy o 10, o 12.50 Hania była z nami. Uczymy się siebie, póki co problem z cycem- nie łapie wklęsłe.. także butelka mus, choć śpi ciągle i nie woła a pomiędzy próbuje i przystawiam. Pozdrawiam Was ciocie [emoji3590]

Już gratulowałam na drugim wątku [emoji8]
Cudo! [emoji3059]
A z cycem spokojnie. Grunt to się nie stresować, jakoś pójdzie. Wybudzają koniecznie na jedzenie. Nie rzadziej niż co 3h, zeby jej cukier nie spadł.
Buziaki ogromne [emoji8][emoji8][emoji8]
 
reklama
Nie nadrobie Was ;) Hania jest już na świecie, urodziłam wczoraj sn ;) wazy 3400 i mierzy 57 cm ;) poród szybki, rozwarcie bez skurczy do 7cm, podali oxy o 10, o 12.50 Hania była z nami. Uczymy się siebie, póki co problem z cycem- nie łapie wklęsłe.. także butelka mus, choć śpi ciągle i nie woła a pomiędzy próbuje i przystawiam. Pozdrawiam Was ciocie [emoji3590]
Aaaaa cudownie! Witamy w gronie mamusiek z dzidziusiami po drugiej stronie brzuszka [emoji7][emoji7]

Uczcie się siebie i ucałuj księżniczkę od nas[emoji8][emoji8]
 
Nie nadrobie Was ;) Hania jest już na świecie, urodziłam wczoraj sn ;) wazy 3400 i mierzy 57 cm ;) poród szybki, rozwarcie bez skurczy do 7cm, podali oxy o 10, o 12.50 Hania była z nami. Uczymy się siebie, póki co problem z cycem- nie łapie wklęsłe.. także butelka mus, choć śpi ciągle i nie woła a pomiędzy próbuje i przystawiam. Pozdrawiam Was ciocie ❤️
Cudo małe. OGROMNE gratulacje!piekna jest
 
Moje drogie to ja się jeszcze dopytam jak to jest z tym kiedy dziecko szybciej rośnie tzn. wg usg jest starsze niż obliczenia Ivf np. Ivf 6t3d usg 6t4d CRL 0,66cm, Ivf 7t2d usg 7t4d CRL 1,26cm, różnice delikatne, lekarz mówi, że jak jest do przodu to dobrze, ale nie mam kogo się poradzić. Druga sprawa, która mnie zastanawia to od pierwszego usg wpisują fhr 140, teraz byłam w połowie 8tc na badaniu i znowu mam 140, nie sprawdziłam i nie zapytałam lekarza, powiedział tylko, że wszystko dobrze, ale czy fhr nie powinno wzrastać z tygodnia na tydzień, jak u was było? Normy fhr 90-160 więc się mieszczę.
Dziewczyny nie panikujcie tak tymi kilkoma dniami różnicy. Przecież ciąża to nie matematyka. Tak jak beta różnie przyrasta, tak i zarodki nie rozwijają się równo co do minuty. Przecież każde ma inne geny i inne predyspozycje. A i usg nie jest super miarodajną maszyną. Wystarczy że dzieciątko źle zapozuje. Problemy miałyście z zajściem w ciążę, teraz nie szukajcie ich na siłę. Udało się, więc rozpoczynacie nowy rozdział, relaksu, odpoczynku i beztroski. Potem będzie kolejny: nieprzespanych nocy, przelanych pampów i zażyganych ciuchow 😅 .
Co do fhr 160 to górna granica normy. Bycie blisko garnicy normy może być stresujące, więc ciesz się że u Was 140 bo to chyba taki ideał☺.
 
Nie nadrobie Was ;) Hania jest już na świecie, urodziłam wczoraj sn ;) wazy 3400 i mierzy 57 cm ;) poród szybki, rozwarcie bez skurczy do 7cm, podali oxy o 10, o 12.50 Hania była z nami. Uczymy się siebie, póki co problem z cycem- nie łapie wklęsłe.. także butelka mus, choć śpi ciągle i nie woła a pomiędzy próbuje i przystawiam. Pozdrawiam Was ciocie ❤
Ale cudna❤❤❤. Gratulacje!!!
I pozazdrościć takiego porodu😀.
 
Nie nadrobie Was ;) Hania jest już na świecie, urodziłam wczoraj sn ;) wazy 3400 i mierzy 57 cm ;) poród szybki, rozwarcie bez skurczy do 7cm, podali oxy o 10, o 12.50 Hania była z nami. Uczymy się siebie, póki co problem z cycem- nie łapie wklęsłe.. także butelka mus, choć śpi ciągle i nie woła a pomiędzy próbuje i przystawiam. Pozdrawiam Was ciocie ❤

Ale słodkość!!! I jakie ma włoski!!! Cudna jest 😍 Witaj Haniu po drugiej stronie brzucha, rośnij zdrowo!!! 💕
A ty nie przejmuj się laktacja, początki są trudne, nawet jak nie wyjdzie to się nie martw, bo dajesz jej coś ważniejszego - swoją miłość.

I fajnie, że poród był ekspresowy 😁 wracaj szybko do sił!
 
Nie nadrobie Was ;) Hania jest już na świecie, urodziłam wczoraj sn ;) wazy 3400 i mierzy 57 cm ;) poród szybki, rozwarcie bez skurczy do 7cm, podali oxy o 10, o 12.50 Hania była z nami. Uczymy się siebie, póki co problem z cycem- nie łapie wklęsłe.. także butelka mus, choć śpi ciągle i nie woła a pomiędzy próbuje i przystawiam. Pozdrawiam Was ciocie ❤
Gratuluję :)
 
@nieagatka bedziesz rozszerzać dietę niuni po 4 miesiacu?my juz powoli zajadamy 3 warzywka za nami tylko nie wiem kiedy podać jabłuszko
Co Ty. Zalecenia są po 6tym miesiącu, dla mnie 4ty miesiąc to stanowczo za wcześnie. Jak skończy 5-5,5 to wtedy dostanie marchewkę.
Że starsza też tak robilam. Owoca podałam po jakichś 2-3 tygodniach jak już kilka warzyw miała za sobą.
A czemu zaczynasz już teraz? Przeciez ona Ci dobrze rosnie I nie ma żadnych problemów, nie?
 
reklama
Cudo małe. OGROMNE gratulacje!piekna jest
Co Ty. Zalecenia są po 6tym miesiącu, dla mnie 4ty miesiąc to stanowczo za wcześnie. Jak skończy 5-5,5 to wtedy dostanie marchewkę.
Że starsza też tak robilam. Owoca podałam po jakichś 2-3 tygodniach jak już kilka warzyw miała za sobą.
A czemu zaczynasz już teraz? Przeciez ona Ci dobrze rosnie I nie ma żadnych problemów, nie?
Właśnie dziewczyny jak to jest z tym rozszerzeniem diety? U nas plan jest taki że zaczniemy po 6 miesiącu, ewentualnie po 5, ale od jakich warzyw zaczynajcie? Bo owoce dopiero po warzywach tak?
 
Do góry