reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

nooooooo moj juz powiedzial ze oszalalam ale cieszy sie ze mna i sie za kazdym razem smiejemy ztych malenkich stopek przy spioszkach ;) Oni maja super ubranka a jaka jakość! Mam tez troche z lidla i tez sa fajne ale te z next lepsze ;) Nakupilam tez u nich takie 5 - cio paki caqlych bialych ;) Co za bawalena!!!!!! Mi sie podobaja takie cale bielusienkie ;)
Next ma bardzo dobre rzeczy ☺️ Sama mam większość 😉
 
reklama
To moze i ja ponarzekam, bo moja Lilka jest ostatnio ciężkim zawodnikiem to moze jej sie odmieni?[emoji38][emoji38]

Gratki co do miesa. Dobre i to - pochwalilas ja i zwierzatka, ze ladnie zjadly?[emoji16][emoji16]

Co do siadania to moja mlodsza wlasnie dzis sama usiadla. Ma 7 miesiecy i 2tyg.
Od jakiegos czasu bralam ja w nosidle na zakupy, max 30min co 2 tyg, bo myslalam, ze polecimy do PL, a wtedy na lotnisku bez nosidla ani rusz. No, ale nie polecialysmy. Jeszcze miesiąc temu to noszenie ja meczylo mimo, ze bylo krotkie, a teraz juz widac, ze spoko i moze dysktowac z wszytskimi, ktorzy nas zaczepiaja [emoji23][emoji2358]
Ale ja mam bondolino, jedno z niewielu, ktore faktycznie mozna stosowac u mlodszych dzieci. Zabawa przy wiazaniu, ale jest wygodnie. Chusty nigdy nie chcialam.

Narzekaj, narzekaj, bo to dziala. U nas dziś 3 dzień z mięsem i sama mówiła, że chce sosik (bolognese z mięsem!) 😂

Moja dziś też miała super dzień. Wróciły nasze suche bułki, sklepik był zamknięty ponad dwa tygodnie ( covid). Na spacerze zjadła prawie dwie takie bułki. Wieczorem była na sankach i wróciła z płaczem bo ona chce bułki. Musiałam na cito kaszę gotować.
Ostatnio miałyśmy ciężki okres. Pewnej nocy wysoko gorączkowała. Następnej nocy bardzo ciężko było zbić temperaturę, nawet lekami na zakładkę. Po telefonie na opiekę kazano nam przyjechać . No i się zaczęło: test na covid, badania krwi, saturacja i oględziny szczegółowe nóżek i ogólnie ciała. Crp wyszło 29 ale moczu nie udało się pobrać. Następnego dnia okazało się że jest krew w moczu, bez leukocytów i bakterii:( Skierowania na cito USG nerek i nefrolog. Antybiotyk, dziś ostatni dzień. Już nie chcę czytać co to może być, byle do wtorku , mamy wizytę u ordynatora nefrologii ( prywatnie udało się umówić).

O rety, mam nadzieję że to nic takiego. Daj znać we wtorek co u twojej córci. Zdrówka życzymy!!!
 
Narzekaj, narzekaj, bo to dziala. U nas dziś 3 dzień z mięsem i sama mówiła, że chce sosik (bolognese z mięsem!) [emoji23]



O rety, mam nadzieję że to nic takiego. Daj znać we wtorek co u twojej córci. Zdrówka życzymy!!!
Jeszcze sie okaże, ze masz w domu miesozerce, bo jej sie odmieni [emoji4][emoji38]
Ale jak ma faze na mieso to ja bym dawala codziennie, niech uzupelnia braki zelaza, bo zs tydzien moze znowu pluc [emoji23]
 
Cześć dziewczyny 🙂
Mam takie zapytanie, bo jestem w 26tc i miałam zrobić badanie tarczycy. Ogólnie mam niedoczynność i biorę letrox 75 raz dziennie. Oststnio na usg powiększyły mi się guzki i jest konieczna biopcja, ale to zdecydowałam że dopiero jak urodzę.
Spójrzcie proszę na wyniki moje, może któraś miała podobny przypadek. Wdzięczna byłabym o jakieś i formacje. Z góry dziękuję 😘
 

Załączniki

  • Screenshot_20210115_160616.jpg
    Screenshot_20210115_160616.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 36
  • Screenshot_20210115_160548.jpg
    Screenshot_20210115_160548.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 37
Jeszcze sie okaże, ze masz w domu miesozerce, bo jej sie odmieni [emoji4][emoji38]
Ale jak ma faze na mieso to ja bym dawala codziennie, niech uzupelnia braki zelaza, bo zs tydzien moze znowu pluc [emoji23]

Haha, czyli za miesiąc będę się pytać jak przemycić brokuły? 😂
Wczoraj nawet na kolacje dostała mięsko, korzystam ile wlezie! 😁
 
Haha, czyli za miesiąc będę się pytać jak przemycić brokuły? [emoji23]
Wczoraj nawet na kolacje dostała mięsko, korzystam ile wlezie! [emoji16]
Ej nie zdziwiłoby mnie to. Ten wiek jest popieprzony i wszytsko jest mozliwe [emoji23]
Ale im bardziej teraz urozmaicisz tym wieksza szansa, ze potem bedzie Ci jesc wszystko.
Moja wrocila ze szkoly mówiąc, ze chce na kolacje barszcz czerwony z uszkami i pizze. Jaaasne, juz pędzę [emoji38][emoji38][emoji38][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Czesc jestem - zle sie czuje ostatnio bardzo. Jak krzywa cukrowa wyszla mi pieknie i mocz tez tak wyszla mi duza anemia i leukocytoza ;( Nie wiem czy to przez leki? W pn mam wizyte. Kostki mi popuchly i nie mam apetytu ani sily na nic. Leze i patrze przez okno z zazdroscia jak wszyscy woza dzieci na sankach a mi ciezko po schodach zejsc ;( Taka beksa sie bardzo zrobilam.
 
Biedna Ty😕
U mnie w moczu wyszlo bialko i leukocyty wiec biore jeszcze do jutra Urosept.A ze wzgledu na katar biore steryd.
Jedz potrawy z buraka to dobre na anemie-nie wiem jak to dziala na cukrzyce bo sie nie znam,ale wiem ze na anemie super.
Wiesz ze u mnie o dziwo zadnych wahan nastrojow.Troche sie tylko wzruszam jak jest cos o dzieciach np.ze ktos sie dlugo staral albo jak byla taka reklama na Swieta jak dzieciak dal mamie ciezarnej sloik po nutelli z napisem pierwsze wspolne swieta.A tak to luz.Nie denerwuje sie, nie placze wrecz jestem taka szczesliwa a jak patrze na meza ktory nie byl nigdy wczesniej tak szczesliwy to oblewa mnie blogi spokoj.
Kochana jeszcze nie czas zebys chodzila z Natalka na sanki poczekaj do kwietnia wowczas bedziesz pchala wozek😉
 
reklama
Biedna Ty😕
U mnie w moczu wyszlo bialko i leukocyty wiec biore jeszcze do jutra Urosept.A ze wzgledu na katar biore steryd.
Jedz potrawy z buraka to dobre na anemie-nie wiem jak to dziala na cukrzyce bo sie nie znam,ale wiem ze na anemie super.
Wiesz ze u mnie o dziwo zadnych wahan nastrojow.Troche sie tylko wzruszam jak jest cos o dzieciach np.ze ktos sie dlugo staral albo jak byla taka reklama na Swieta jak dzieciak dal mamie ciezarnej sloik po nutelli z napisem pierwsze wspolne swieta.A tak to luz.Nie denerwuje sie, nie placze wrecz jestem taka szczesliwa a jak patrze na meza ktory nie byl nigdy wczesniej tak szczesliwy to oblewa mnie blogi spokoj.
Kochana jeszcze nie czas zebys chodzila z Natalka na sanki poczekaj do kwietnia wowczas bedziesz pchala wozek😉
No wlasnie Łukasz mi nakupil tych sokow z buraka i czarnej porzczki. Niedobre to ale pije ;) Mysle ze moze dostane jakis specyfik z zelazem. Tyyyle sniegu u nas napadalo ;) Ja caly czas mialam jakies bakterie w moczu ale sie jakos z nimi rozprawilismy. Bralam 4 saszetki symural ca 4 dni a pozniej furaginum 3x1 i teraz jest czysto. Ja mam katara ale w ta druga strone - ciagle jestem pozapychana. Smieznie juz wygladam bo dupka taka malutka a tu taki bebenek wielki ;) Moj cukier na czczo to 79 wiec chyba teraz przegielam w druga strone. Fajny ten twoj mazi ty musisz go bardzo kochac ;) Lubie jak sie tak pary kochaja ;) U nas przed ciaza bylo tak bardzo dynamicznie ;) a teraz tez sie bardzo uspokoilo - on tak wszystko do siebie bardzo mocno bierze i widze po nim ze czuje sie coraz bardziej spelniony ;) Wybralas juz imie?
 
Do góry