reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

To nie chodzi o to, ze wyrosnie - takiemu malenstwu jest w tym zwyczajnie nir wygodnie, bo spedzs 24h lezac.
A falbanki przy lozeczku to ladne, ale zbierqcz kurzu, obys miala czas, mozliwosc i chcec na czeste pranie [emoji6]
ale ja nie kupuje sukieneczek na 56 tylko juz na 62. A falbanki mozna szybko zdjac i wyprac albo zostac bez falbanek. Takie chcialam i chce sie z tego cieszyc. To moje jedyne dziecko i tak juz pewnie zostanie dlatego bede kupowac jej to na co zawsze mialam ochote. Wszystkie praktyczne ubranka juz mam skompletowane rozmiarami. Teraz pora na blichtr i ekstrawagancje. A to co bedzie dobre a co nie to chce sie o tym przekonac sama ;) Najwyzej bedzie lezalo - nic na sile. Dziewczyny musze kupic a raczej CHCE ;) Naawilzacz powietrza - nie wie jakis ozonator? Do pokoiku malenkiej - polecacie jakis sprawdzony?
 
reklama
ale ja nie kupuje sukieneczek na 56 tylko juz na 62. A falbanki mozna szybko zdjac i wyprac albo zostac bez falbanek. Takie chcialam i chce sie z tego cieszyc. To moje jedyne dziecko i tak juz pewnie zostanie dlatego bede kupowac jej to na co zawsze mialam ochote. Wszystkie praktyczne ubranka juz mam skompletowane rozmiarami. Teraz pora na blichtr i ekstrawagancje. A to co bedzie dobre a co nie to chce sie o tym przekonac sama ;) Najwyzej bedzie lezalo - nic na sile. Dziewczyny musze kupic a raczej CHCE ;) Naawilzacz powietrza - nie wie jakis ozonator? Do pokoiku malenkiej - polecacie jakis sprawdzony?

Przez Ciebie weszłam na strone nexta i jak zobaczyłam jakie piękne ciuszki mają to zwariowałam i też zaczelam zamawiać jak glupia 🙈 Maz powie że oszalalam 😁
 
Przez Ciebie weszłam na strone nexta i jak zobaczyłam jakie piękne ciuszki mają to zwariowałam i też zaczelam zamawiać jak glupia 🙈 Maz powie że oszalalam 😁
nooooooo moj juz powiedzial ze oszalalam ale cieszy sie ze mna i sie za kazdym razem smiejemy ztych malenkich stopek przy spioszkach ;) Oni maja super ubranka a jaka jakość! Mam tez troche z lidla i tez sa fajne ale te z next lepsze ;) Nakupilam tez u nich takie 5 - cio paki caqlych bialych ;) Co za bawalena!!!!!! Mi sie podobaja takie cale bielusienkie ;)
 
nooooooo moj juz powiedzial ze oszalalam ale cieszy sie ze mna i sie za kazdym razem smiejemy ztych malenkich stopek przy spioszkach ;) Oni maja super ubranka a jaka jakość! Mam tez troche z lidla i tez sa fajne ale te z next lepsze ;) Nakupilam tez u nich takie 5 - cio paki caqlych bialych ;) Co za bawalena!!!!!! Mi sie podobaja takie cale bielusienkie ;)
Tu sie ukrywasz?!😁
Ja narazie z mezem mysle jsk zmienic supialnie na nowego lokatora😉Mudimy wyrzucic wszystki meble i kupic nowe.Sypislnia mala ok.10m wiec nue ma z czym szalec.Rozgladamy sie za lozeczkiem i wozkiem
 
ale ja nie kupuje sukieneczek na 56 tylko juz na 62. A falbanki mozna szybko zdjac i wyprac albo zostac bez falbanek. Takie chcialam i chce sie z tego cieszyc. To moje jedyne dziecko i tak juz pewnie zostanie dlatego bede kupowac jej to na co zawsze mialam ochote. Wszystkie praktyczne ubranka juz mam skompletowane rozmiarami. Teraz pora na blichtr i ekstrawagancje. A to co bedzie dobre a co nie to chce sie o tym przekonac sama ;) Najwyzej bedzie lezalo - nic na sile. Dziewczyny musze kupic a raczej CHCE ;) Naawilzacz powietrza - nie wie jakis ozonator? Do pokoiku malenkiej - polecacie jakis sprawdzony?

A tu sie zgadzam - szalec nalezy, w koncu mase czasu na to każda z nas czekala [emoji16]
Ja mam nawilzacz bez ozonatora wiec nie doradze, ale na pewno warto kupic.
 
Dziewczynki ja z szybkim pytaniem. 20tydzien i 3 dzień ciazy a ja jeszcze nie czuje ruchów 🥺🥺 czy to normalne czy już zacząć się niepokoić ?? Tzn już zaczęłam się stresować 😂 ale nie wiem czy potrzebnie.
 
Dziewczynki ja z szybkim pytaniem. 20tydzien i 3 dzień ciazy a ja jeszcze nie czuje ruchów 🥺🥺 czy to normalne czy już zacząć się niepokoić ?? Tzn już zaczęłam się stresować 😂 ale nie wiem czy potrzebnie.
spokojnie - pamietasz ze je tez sie schizowalam ze dlugo nic nie czulam? Na poczatku takiedelikatne nie wiem nawet co to bylo ;) Takie niesmiale musniecia jakby muskanie ;) Pewnie poczujesz za chwile ;)
 
Tu sie ukrywasz?!😁
Ja narazie z mezem mysle jsk zmienic supialnie na nowego lokatora😉Mudimy wyrzucic wszystki meble i kupic nowe.Sypislnia mala ok.10m wiec nue ma z czym szalec.Rozgladamy sie za lozeczkiem i wozkiem
Jestes!!!! Ja nie mam jeszcze wozka bo jeszcze sie nie zdecydowalam ;) 10 m to wcale nie jest malo ;) Moja Nataliiii bedzie miala mniejwiecej wlasnie pokoik takich wymiarow. Dla mnie najwazniejsza byla komoda z szufladami i dzisiaj dokupilam jeszcze bo na tym bedzie przewijaka w srodku taki organizer zrobie ;) No ale juz nastepne w kolejce do kupinia mam misia szumisia ;) lampeczki, mis projektor, kołysanka, usypiacz - no mowilam ze oszalalm - nie mialam pojecia ze to jest tak gleboko we mnie gdzies uspione. Nie mam ochoty nic dla siebie kupic tylko wszystko dla niej ;) W łózeczku najwazniejszy byl dla mnie dobry materac. I na vinted zamowilam taka super wiklinowa kołyske na kółkach, tak zebym mogla sie z nia poruszac po gorze, z koleji na doł musze kupic takie malenkie jakies łózeczko na kółkach niby na stojaczku bo przeciez kuchnie mam na dole i tez musze sie z nia jakos tam poruszac. Takze kolyska za grosze - uzywana ale w bardzo dobrym stanie bo przeciez dzieciaczki szybko z tego wyrastaja ;)
 
spokojnie - pamietasz ze je tez sie schizowalam ze dlugo nic nie czulam? Na poczatku takiedelikatne nie wiem nawet co to bylo ;) Takie niesmiale musniecia jakby muskanie ;) Pewnie poczujesz za chwile ;)
Tak pamietam 😉 ale wydawało mi się ze już od 20 tygodnia coś tam czułaś wyraźniej. No nic muszę czekać ....
Badanie połówkowe mam 21 stycznia i ruszam z wyprawka ❤️ Narazie zamówiłam wózek. Najpierw chciałam kupić używany ale dziewczyna przez tydzień nie zebrała się z wysyłka i zdarzyłam się rozmyślić i zamówiłam nowy bo był w dużej promocji i bałam się ze potem już nie dostanę w tak dobrej cenie.
Niunia urodzi się pod koniec maja wiec szukałam wózka typowo na lato ❤️
 
reklama
Tak pamietam 😉 ale wydawało mi się ze już od 20 tygodnia coś tam czułaś wyraźniej. No nic muszę czekać ....
Badanie połówkowe mam 21 stycznia i ruszam z wyprawka ❤️ Narazie zamówiłam wózek. Najpierw chciałam kupić używany ale dziewczyna przez tydzień nie zebrała się z wysyłka i zdarzyłam się rozmyślić i zamówiłam nowy bo był w dużej promocji i bałam się ze potem już nie dostanę w tak dobrej cenie.
Niunia urodzi się pod koniec maja wiec szukałam wózka typowo na lato ❤️
Zaraz poczujesz ;) super uczucie ja jak tylko cos tam wyczulam to sie smialam w glos z łukaszem. Pozniej dluuugooooo jak przeszlam covida wyczulismy z lukaszem pierwsze takie silniejsze przez dotyk ;) I wtedy sie zczelam zastanawiac jak ja to wytrzymam tak ciagle do konca ciazy ;) Pozniej sie zdazalao ze slabo ja czulam i mialam oczywwiscie schize zeby jechac na IP ale kladlam sie na lewy bok, podjadlam slodkie i kladlam reke jakby od zgiecia lonowego do pempka a wiesz jak nienawidze dotykac pempka ;) I wtedy sie rozkrecala. Pozniej juz nawet przyzwyczailam sie spac w nocy jak tanczyla i wydawalo mi sie ze zmienia pozycje do gory nogami - tak wariowala. A teraz to jzu normalnie calyc brzuch sie rusza takie mi daje kopniaki ;) Zaczelam ja czuc nawet w okolicach zeber - takieto dziwne dla mnie bo sie zawsze zastanawiam czym ona wtedy rusza ;) Bardzo czesto czuje tez takie uciskanie na pecherz - to jest malo prrzyjemne. Powoli uczylam sie tez koordy nacji ruchowej bo jak ide i ona mi tam maszeruje to sie dziwnie mozna pogubic hehehehehehe ahhh naprawde mogal bym o nie calymi godzinami opowiadac - jestem niemozliwa bo nie ma ze mna innego tematu ;)
 
Do góry