reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

rozumiem i wspolczuje. No to moze sprobuj te melatonine, mi w ktoryms momencie uratowała zycie, bo mialam naprawde dosc. Zredukowala pobudki z 10-12 do powiedzmy 5, czy tych 3. Ale dalej sa i tez niewiadomo czemu. Dlatego ide do poradni, poszukac odpowiedzi.
A i my tez razem spimy, bo po 2 pobudzce zazwyczaj juz nie jesten w stanie wstac i isc do siebie.
No ale co, kiefys sie wyprowadzi to sie wyspie 🤣🤣🤣🤣
Jesus
12 pobudek to nawet godziny przespanej nie ma.. smierc na miejscu😳
 
reklama
U nas zawsze spala sama po mleku ja bralam i spala z nami do rana ale od czasu jak chorowala to jak zanosze do lozeczka to jak poparzona wyskok do gory.wiec biore ja do nas zaaypia a ja z nia i tak noc nam zlatuje na spaniu z nami
U nas tak bylo z odkladaniem do lozeczka - pobudka od razu. Wiec do konca spala ze mna a potem w swoim od razu. Nie uzywalam lozeczka praktycznie:/
 
Jesus
12 pobudek to nawet godziny przespanej nie ma.. smierc na miejscu😳
poltora roku tak. Doslownie co 40min max pobudka. Naprawde wole tego nie wspominać, a teraz po 3,5r to nadal jest problem.
Strasza miala 7 miesiecy jak poszla do swojego pokoju z jedna pobudka. Od powoedzmy 4 rz spi cala noc.
Masakra jaka roznica.
 
ale czemu i po co? Pediatra nie ma z tym problemu? 3 latka pije butle kilkakrotnie?
Odstaw mm, daj owoce i warzywa, troche miesa i ryb to przestanie chorowac.
Mm nie jest w stanie dac jej tego czwgo ona potrzebuje na tym etapie do zdrowego rozwoju.
Powiem Ci ze ona ogolnie ma slaby apetyt.Owoce je od czadu do czadu ale np.awokado codziennie i potrafi nawet cale.Mieso tylko mielone.A mm pije juz chyba z przyzwyczajenia bo np.wczoraj zjadla na kolacje caly talez makaronu ale musiala za chwile pociagnac troche mm i to jeszcze z butli pije i chce byc karmiona jak dzidzius🤦‍♀️🤦‍♀️
O robieniu w pampa juz nie wspomne.Nie chce na nocnik i juz.
 
poltora roku tak. Doslownie co 40min max pobudka. Naprawde wole tego nie wspominać, a teraz po 3,5r to nadal jest problem.
Strasza miala 7 miesiecy jak poszla do swojego pokoju z jedna pobudka. Od powoedzmy 4 rz spi cala noc.
Masakra jaka roznica.
Podziwiam Cię… koszmar. Wychodzi w matematyce że teraz mnie to czeka🥲
 
Powiem Ci ze ona ogolnie ma slaby apetyt.Owoce je od czadu do czadu ale np.awokado codziennie i potrafi nawet cale.Mieso tylko mielone.A mm pije juz chyba z przyzwyczajenia bo np.wczoraj zjadla na kolacje caly talez makaronu ale musiala za chwile pociagnac troche mm i to jeszcze z butli pije i chce byc karmiona jak dzidzius🤦‍♀️🤦‍♀️
O robieniu w pampa juz nie wspomne.Nie chce na nocnik i juz.
No to awokado jest baaardzo energetyczne. Zwłaszcza całe. Moja tez uwielbia. Masz Ty się kobieto… przyzwyczajenie jej bo je.. ale popić musi…
 
Powiem Ci ze ona ogolnie ma slaby apetyt.Owoce je od czadu do czadu ale np.awokado codziennie i potrafi nawet cale.Mieso tylko mielone.A mm pije juz chyba z przyzwyczajenia bo np.wczoraj zjadla na kolacje caly talez makaronu ale musiala za chwile pociagnac troche mm i to jeszcze z butli pije i chce byc karmiona jak dzidzius🤦‍♀️🤦‍♀️
O robieniu w pampa juz nie wspomne.Nie chce na nocnik i juz.
ma slaby apetyt bo ma zoladek zapelniony mlekiem. Serio, odstaw, zobaczysz roznice. Nie ma ani jednego plusa z dawania jej w tym wieku mm i to jeszcze kilka razy dziennie.
 
reklama
ma slaby apetyt bo ma zoladek zapelniony mlekiem. Serio, odstaw, zobaczysz roznice. Nie ma ani jednego plusa z dawania jej w tym wieku mm i to jeszcze kilka razy dziennie.
Ale jak w zlobku nie pije mm to i tak malo je bo np.nie lubi slodkiego a tam budyn,buleczka maslana.Niby stawiaja na zdrowe jedzenie a podwieczorki przewaznie slodkie wiec moja glodna wraca do domu i musze jej dac w drodze banana bo onaczej tragedia.
 
Do góry