reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

to samo pomyslalam… Zeby moje dziecko sie tak brudzilo 🤣😂🤣😂
Koszulka mojej 3 latki po powrocie ze szkoly (nie z placu zabaw tudziez placu boju 🤦🏻‍♀️) a na drugim zdjeciu jak miala roczek i poszla sie bawic na placu zabaw ze starszakami 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
🤣😂🤣😂🤣😂
MAmy zwyciezce🤣🤣Myslalam ze moja to brudaska,tyle ubranek zniszczyla bo juz sie nie da nic z nimi zrobic ale Twoje dziecie to....rzeczywiscie szogun🤣🤣🤣
 
reklama
teraz faktycznie najgorszy czas. Jak masz możliwość przytrzymania go do kwietnia to tak mozesz zrobic choc pewnie i tak nie omina wszystkie choroby. Ale moim zdaniem, nie czekaj za dlugo. Ja najpierw chcialam go wysylac do zlobka, pozniej jak przyszlo co do czego to sie bilam z myślami czy dobrze robie. Ze moze powinnam z nim zostac jeszcze albo faktycznie babcie prosic. Ale widze, ze to byl strzal w dziesiatke. Codziennie widze, ze sie rozwija, ze cos nowego sie uczy. Na początku byl wycofany, a teraz podobno tanczy z dziecmi, bawi sie. Widac w nim ta roznice. W zlobku te panie codziennie cos wymyslaja nowego, rozwijajacego. Mają dogoterapie, teraz mieli 2 razy teatr lalkowy. Takze nie ma nudy :) no i ile z mezem poznajemy chorob 🤣 w weekend znow cos z zoladkiem mielismy. Tym razem tylko my 🤣
Wiem, wiem. Dlatego chce gi zapisać chociaż może siedzieć z teściową,ale jeszcze chce to chwilę oszczędzić. Im starsze dziecko to jakoś lepiej te choroby znosi.
 
ja już też przeżywam powrót do pracy 😭😭😭😭 chodź jeszcze chwila mi została to jednak juz mnie to męczy... My jesteśmy na etapie chrzcin 🙈 mamy je w lany poniedziałek i będzie 48 osób🙈🤦‍♀️ ogólnie robimy je samu, wynajelam sale i w sobotę jedziemy dekorować a cala niedziela na gotowanie 🙈🤦‍♀️ wzięłam dodatkowo 2 kelnerki i animatorki bo będzie okolo 15 dzieci, 🙈
U nas podobnie ale ja wzięłam restaurację, bo nie mam.mozliwosci zorganizowac tego w domku.
 
@fredka84 halo halo Werka i jej mamusia nie zapomniały o naszym Dwulatku słodkim ❤️ Spełnienia najskrytszych dziecięcych marzeń Kajtuś❤️❤️❤️buziaki od Werki 😘
O kurcze, dzięki bardzo w imieniu Dżonego😊.
Mały miał imprezkę w żłobku a w sobotę rodzinka się zjeżdża. No i robię sama torta😱😱😱. Nie wiem co to będzie 😱
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry