reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
ja 18 listopad. jeszcze po dzisiejszym usg lekarz stwierdził że dzidzius jest malutki i wyszlo ze ponad 2 tygodnie młodszy niż powinien. trochę się tym przejelam; ((
 
Czy są tu mamusie z arytmia bądź innymi anomaliami sercowymi? Moja nerwica dotyczy głównie serca chociaz diagnoza to nerwica lękowa. Eh nie jest lekko. Przed ciążą brałam leki, a kiedy zaczęliśmy starać się o dzidziusia odstawiłam je i tak po 2 latach zażywania mam już 3 miesięczna przerwę, a jestem w drugim miesiącu ciąży. Nie wiem jak wytrwam do końca
 
doty
Czy są tu mamusie z arytmia bądź innymi anomaliami sercowymi? Moja nerwica dotyczy głównie serca chociaz diagnoza to nerwica lękowa. Eh nie jest lekko. Przed ciążą brałam leki, a kiedy zaczęliśmy starać się o dzidziusia odstawiłam je i tak po 2 latach zażywania mam już 3 miesięczna przerwę, a jestem w drugim miesiącu ciąży. Nie wiem jak wytrwam do końca
dotyczy głównie serca? czyli ? bo nie rozumiem, przy nerwicach występują takie objawy jak panika, ból klatki piersiowej, duszności, zawroty głowy itp ale tego nie rozumiem
 
dziewczyny a pytanie ode mnie .. ma któraś tak że są dni kiedy cieszycie się ciążą i możecie pogadać o wszystkim , ale wystąpi jeden bodziec, czyli lęk - np. tak jak przy mnie jak zobaczę coś strasznego w tv, bądź usłyszę o jakiś strasznych chorobach itd to od razu panika i muszę się uspokajać i wyrzucać te złe myśli .. macie tak ? jeśli tak.. to jak sobie radzicie
 
Dziewczyny u mnie bylo jiz coraz lepiej jakos zaczelam sobie radzic z durnymi myslami az do czasu jak nie pojawila sie kolejna durna ktora przeczytalam na necie dziewczyna napisala ze miala tez w ciazy glupie mysli np ze wyleci z auuta :/ normalnie bym to przeczytala i sie temu nie poddala a tak to weszlo mi to w glowe a ja w piatek jade tyle godzin nad morze i co mam sie bac jechac autem ? :// okropna jest ta nerwica lekowa !! ze tez mnie to dopadlo w ciazy :/ przez to woggole nie skupiam sie na malej tylko na strachu tycch mysli choc sa irracjonalne :/ jak wy sobie z tym radzicie ?? a juz bylo lepiej :(
 
wczesniej mialam mysl ze moglabym cos zrobic mezowi tez sie wystraszylam no ale przeciez go kocham i wiedzialam ze nic nie zrobie ! nie moglam przeciez nagle z teo strachu z nim nie przebywac i jakos mysl przeszla a teraz to no ludzie koszmar jakis... jak sobie z tym radzic ?
 
reklama
Do góry