reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

ja mam takie wrażenie że nie żyje tylko funkcjonuje, walka ze sobą 24h.. w sumie u mnie jak się dowiedziałam o ciąży był strach i radość, ale nie było tak źle, potem dopiero jak przypomniał mi sie mój najgorszy lęk który jak już myślałam w miarę przepracowałam z moją panią psycholog, wrócił..taka trauma.. zalana potem wstałam rano.. i znowu to samo przechodzę na terapii, ten lęk i ból brzucha jakbym miała grypę żołądkową mnie wykańcza, jeśli chodzi o lęk to chciałam bym wam napisać jaki on jest ale szczerzę się wstydzę.. a co do pozytywnego myślenia, zapomniałam już co to jest, ale dziewczyny muszę to zrobić.. jak sama sobie nie pomogę to nikt tego za mnie nie zrobi
 
reklama
O jeny ;/ To jest straszne ;/ znam to doskonale. To ciągłe myślenie rozsadza głowę. Czasem już opadam z sił . Bywało ,że w nocy męczyłymnie jakieś dziwne sny ,a rano nie miałam siły podnieść sięz łóżka.I skąd się to bierze nie mam zielonego pojęcia. Ale teraz wiem ,że muszę być silniejsza niż kiedykolwiek . Masz rację te nasze lęki są aż wstydliwe. Rodzą się w nas ciągłe sprzeczności . Chcemy się cieszyć ,a nie możemy, bo te okropne lęki nam w tym przeszkadzają. Ale to ,że jesteśmy tego świadomi i ,że chcemy się wygadać i sobie pomóc to już ogromny krok do przodu.
 
Ja w pierwszym trymestrze miałam te przeskakiwanie później w drugim prawie wcale się nie pojawiały a teraz przy 30 tyg znów wrocilo

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom

Asia a czy Coebie cos boli , ciągnie ? Ja tez 30 tydz i od dwóch dni w nocy szczególnie czuje ciągniecie pachwin ? Czy dołu brzucha sama nienwiem do końca , nie boli mocno ale jednak . Nie spałam
Przez to dwie noce ze stresu . W dzien tez mnie trochę ciągnie . We wtorek
Mam wizytę dlatego nie chce nigdzie jeździć i panikować ale jednoczenie mam stwierdzone rozwarcie na 1 palec i boje sie czy to nie dziecko naciska i szyjka sie nie skraca . Twardnienia brzucha tez mam ale
W normie - najczęściej w nocy przy zmianie pozycji . W dzien rzadko .

Co
Do przeskakiwanie serca to miałam to na początku ciazy jednak jak zaczęłam olewać i nie zwracać uwagi to przeszło . Tez musiałam sie wyciszyć bo wczesniej przez dłuższy zaś szprycowałam sie stresem wiec żeby serce sie uspokoiło musiało minąć ze dwa mce i życie we względnym spokoju. Z dnia na dzien było coraz słabsze i zniknęło .
 
ja mam takie wrażenie że nie żyje tylko funkcjonuje, walka ze sobą 24h.. w sumie u mnie jak się dowiedziałam o ciąży był strach i radość, ale nie było tak źle, potem dopiero jak przypomniał mi sie mój najgorszy lęk który jak już myślałam w miarę przepracowałam z moją panią psycholog, wrócił..taka trauma.. zalana potem wstałam rano.. i znowu to samo przechodzę na terapii, ten lęk i ból brzucha jakbym miała grypę żołądkową mnie wykańcza, jeśli chodzi o lęk to chciałam bym wam napisać jaki on jest ale szczerzę się wstydzę.. a co do pozytywnego myślenia, zapomniałam już co to jest, ale dziewczyny muszę to zrobić.. jak sama sobie nie pomogę to nikt tego za mnie nie zrobi
Nie martw sie...ja tez czasem mam natrętne mysli które spędzają mi sen z powiek
 
Najważniejsze nie poddawać się. Musicie zmuszać się do tego, żeby uśmiechać się do siebie w lustrze i powtarzać sobie, że będę walczyć! Łatwo powiedzieć, żeby nie myśleć - myśli zawsze wracają, ale trzeba wtedy zająć głowę czymś innym. Mi wcześniej pomógł sport, teraz nie mogę już tak ćwiczyć, ale trzeba sobie znaleźć zajęcie, żeby nie siedzieć i nie myśleć o złych rzeczach
 
Asia a czy Coebie cos boli , ciągnie ? Ja tez 30 tydz i od dwóch dni w nocy szczególnie czuje ciągniecie pachwin ? Czy dołu brzucha sama nienwiem do końca , nie boli mocno ale jednak . Nie spałam
Przez to dwie noce ze stresu . W dzien tez mnie trochę ciągnie . We wtorek
Mam wizytę dlatego nie chce nigdzie jeździć i panikować ale jednoczenie mam stwierdzone rozwarcie na 1 palec i boje sie czy to nie dziecko naciska i szyjka sie nie skraca . Twardnienia brzucha tez mam ale
W normie - najczęściej w nocy przy zmianie pozycji . W dzien rzadko .

Co
Do przeskakiwanie serca to miałam to na początku ciazy jednak jak zaczęłam olewać i nie zwracać uwagi to przeszło . Tez musiałam sie wyciszyć bo wczesniej przez dłuższy zaś szprycowałam sie stresem wiec żeby serce sie uspokoiło musiało minąć ze dwa mce i życie we względnym spokoju. Z dnia na dzien było coraz słabsze i zniknęło .
Hej. No ja właśnie wróciłam ze szpitala, szyjka mi się skracala, 3 dni leżałam na kroplówce dostałam do domu luteine nospe i magnez i muszę dużo leżeć i nie przemęczać sie. Właśnie strasznie mi się brzuch napinal i okazało się że szyjka się skraca

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. No ja właśnie wróciłam ze szpitala, szyjka mi się skracala, 3 dni leżałam na kroplówce dostałam do domu luteine nospe i magnez i muszę dużo leżeć i nie przemęczać sie. Właśnie strasznie mi się brzuch napinal i okazało się że szyjka się skraca

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom

A cos Cie bolało przy tym ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trochę podbrzusze ale tak to tylko co chwila twardnial mi tylko brzuch, bólu takiego nie bylo

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom

To mi sie napina ale od czasu do czasu ... dzisiaj nie wiecej jak 5-6 razy wiec to chyba jest okej. A ból mi przeszedł o tez nie byl ciągły ... No nic czekam do wtorku do wizyty chyba ze cos sie wydarzy wczesniej to pojadę na IP .
 
reklama
Hej u mnie dzis 33+2tc tez jak mi cieżko ostatnio sie oddycha budzę sie w srosdku nocy z kołataniem serca albo noe śpię wcale... dzis np zasnęłam dopiero o 4 nad ranem o 7 sie obudziłam bo jakiś palant ścigaczem rządził mnie obudził znow zasnąć nie mogłam potem sie denerwowałam ehhh od 9 jestem juz na nogach
 
Do góry