reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Z jednej strony wcale mi sie do tego porodu nie spieszy bo im bliżej tym bardziej sie boje ze nie podołam a z drugiej jak tu dotrwać do końca lipca z tymi myślami słabościami
 
reklama
Dziewczyny które jesteście w 30 tyg ciąży, czy Wam też tak wysoki puls dokucza? Ja jak siedzę to tak wali że aż mi piersi srają..

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ja ostatnie 3 dni tak się stresuje że boję się że zaczną się skurcze. Jak to jest czy w tej naszej nerwicy może być tak że zacznie się przedwczesny poród?Proszę pomóżcie napiszcie :(
 
Hej dziewczyny ja ostatnie 3 dni tak się stresuje że boję się że zaczną się skurcze. Jak to jest czy w tej naszej nerwicy może być tak że zacznie się przedwczesny poród?Proszę pomóżcie napiszcie :(

Raczej nie . Musiałby to byc mega dużo wstrzas. A takie przewlekłe nasze stresy nie wpływają dobrze na dziecko ale wątpię aby mogły wywołać poród . Znam osobę która ciąże przechodziła z wszystkimi lękami - balansie nawet sama isc do toalety a urodziła 10 dni po terminie na wywoływaniu [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny które jesteście w 30 tyg ciąży, czy Wam też tak wysoki puls dokucza? Ja jak siedzę to tak wali że aż mi piersi srają..

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam
Niższy puls ale wiecej leżę odpoczywam i sie relaksuje i mam około 80-90 a w ruchu zawsze ponad 100. Jednak jak ode od lekarza to od razu 110-115 -stres . Jak czujesz ze ci pulsuje to staraj sie nie zwracać na to uwagi i traktować to jako normalna rzecz i wtedy uwierz ze przejdzie . Jesli sie tym stresujesz to wiaodmo ze serducho czuje stres i od razu szybciej pracuje bo myśli ze bedzie musiało sie mierzyć z jakimś zagrożeniem .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jutro musze isc zrobic krzywą cukrową ale tak sie boje isc tam bo boje sie ze zemdleje albo zrobi mi sie slabo jak ponad 2 tygodnie temu tak sie tym dzisiaj stresuje ze w glowie mi sie kreci i jestem strasznie slaba nie mam sil na nic. Pomozcie doradzcie mi cos bo zaraz zwariuje albo cos sobie zrobie bo juz nie moge tegp wytrzymac :( :( :(
 
Ja mam
Niższy puls ale wiecej leżę odpoczywam i sie relaksuje i mam około 80-90 a w ruchu zawsze ponad 100. Jednak jak ode od lekarza to od razu 110-115 -stres . Jak czujesz ze ci pulsuje to staraj sie nie zwracać na to uwagi i traktować to jako normalna rzecz i wtedy uwierz ze przejdzie . Jesli sie tym stresujesz to wiaodmo ze serducho czuje stres i od razu szybciej pracuje bo myśli ze bedzie musiało sie mierzyć z jakimś zagrożeniem .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dodatkowo biorę lek na obniżenie plusu i też mam około 100 to już nie chce pomyśleć co by było gdybym go nie brała...

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jutro musze isc zrobic krzywą cukrową ale tak sie boje isc tam bo boje sie ze zemdleje albo zrobi mi sie slabo jak ponad 2 tygodnie temu tak sie tym dzisiaj stresuje ze w glowie mi sie kreci i jestem strasznie slaba nie mam sil na nic. Pomozcie doradzcie mi cos bo zaraz zwariuje albo cos sobie zrobie bo juz nie moge tegp wytrzymac :( :( :(

Iwi tez sie bałam - nie zemdlejesz bo masz wyższe ciśnienie przez nerwy . Nie zemdlejesz z głodu bo to cukier . Weź cytrynę ! I wodę . I najwyżej sie zrzygasz . Ja sie oblizalam i cieszyłam ze taka dobra lemoniada z cytryna . A tez sralam pod siebie ze strachu .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Iwi tez sie bałam - nie zemdlejesz bo masz wyższe ciśnienie przez nerwy . Nie zemdlejesz z głodu bo to cukier . Weź cytrynę ! I wodę . I najwyżej sie zrzygasz . Ja sie oblizalam i cieszyłam ze taka dobra lemoniada z cytryna . A tez sralam pod siebie ze strachu .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie siedzę w przychodni i czekam jestem po wypiciu glukozy i tak jak ty powiedziałaś wzięłam cytryne i panie mi ja dodaly do glukozy. Nie było źle słodkie było ale bez przesady. Pani pielęgniarki mówi że jeszcze nigdy nie widziały żeby ktoś tak szybko wypił glukoze :) Teraz się nudze i czekam trochę odbija mi się po tej glukozie ale do zniesienia to jest. Powiedzcie mi czemu ja tak wszystkim sie przejmuje a potem jest dobrze jak sobie z tym poradzić?
 
Do góry