reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Klara i Różyczka
Termin mam na 1 października i zdecydowałam rodzic się naturalnie bo to lepiej dla dziecka tabletki mam odstawic na 3 dni przed porodem bo mam małe dawki po porodzie wrócę do tabletek i beda karmila zyklym mlekiem. A jak uwas jak sie czujecie
Jak ci tam? Odezwij się [emoji8]

DARIA
 
A teraz jest rożnie, czasami super czasami dno... Karmię piersią więc tylko melisa mnie ratuje, od jakiegoś czasu cierpnię mi lewa reka, pewnie dlatego że na niej śpię albo od kręgosłupa bo też czasami daje mi znać o sobie [emoji51] a i nerwica może.... Ale wiecie jakie mam myśli w międzyczasie i właśnie ta ręka mnie teraz przytłacza [emoji22][emoji22][emoji22]

DARIA
 
A teraz jest rożnie, czasami super czasami dno... Karmię piersią więc tylko melisa mnie ratuje, od jakiegoś czasu cierpnię mi lewa reka, pewnie dlatego że na niej śpię albo od kręgosłupa bo też czasami daje mi znać o sobie [emoji51] a i nerwica może.... Ale wiecie jakie mam myśli w międzyczasie i właśnie ta ręka mnie teraz przytłacza [emoji22][emoji22][emoji22]

DARIA
Co do reki ja mialam to samo tylko ze pozniej odkrylam ze to od spania w nocy z synkiem i karmienia go... W nocy zawsze jadl z lewej piersi bo mi tak wygodniej bylo i okazalo sie ze to od tego... Ale tak jak mowisz my mamusie nerwicowe zawsze znajdziemy sobie koniec swiata nawet w bolu reki[emoji23]... Fajne to czasami jest ze jak ktos opowiada nam swoje historie to tak jakby mowil o nas samych...
Moge wiedziec jaka jest roznica wieku miedzy Twoimi dzieciaczkami?

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1509821473-ce13b642b7988352-aaaaaa.jpeg

7lat różnicy[emoji16]
Dziewczyny mamy pierwszego zęba [emoji194]

DARIA
 
1509821473-ce13b642b7988352-aaaaaa.jpeg

7lat różnicy[emoji16]
Dziewczyny mamy pierwszego zęba [emoji194]

DARIA
Ale slodziaki[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] to u mnie tez bedzie 7 lat. Jak synek reaguje na siostre? Nasz nie bardzo chce rodzenstwo, a o siostrze to juz nawet slyszec nie chce[emoji51]. Bravo dzielna Niunia[emoji6]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A teraz jest rożnie, czasami super czasami dno... Karmię piersią więc tylko melisa mnie ratuje, od jakiegoś czasu cierpnię mi lewa reka, pewnie dlatego że na niej śpię albo od kręgosłupa bo też czasami daje mi znać o sobie [emoji51] a i nerwica może.... Ale wiecie jakie mam myśli w międzyczasie i właśnie ta ręka mnie teraz przytłacza [emoji22][emoji22][emoji22]

DARIA
A w ciazy cos brałas?
 
Franek chciał siostrę bo siostra nie będzie mu zabierać zabawek[emoji16] hydroksyzyne brałam ale tylko czasami,

DARIA
 
reklama
Do góry