reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

A nie chcesz spróbować z jakimś lekiem na stałe? One naprawdę pomagają
Jeśli moje lęki się nasila to właśnie chyba zdecyduję się na jakieś tabletki na stałe. Przed ciążą miałam doraźnie alpragen, przez jakieś trzy miesiące wzięłam chyba ze 4 tabletki. Ale że staraliśmy się o dziecko nie chciałam leków na stałe.
A co dają lekarze przy stanach lekowych? Coś skutecznego?
 
reklama
Próbuj lekceważyć te leki żebyś nie dała się tak wpędzić jak ja...u mnie zaczęło się mniej więcej w tym samym tyg co u ciebie, może chwilę pozniej, teraz już borykam się że stanami depresyjnymi dodatkowo...nakręciłam się bo nie umiałam sobie z tym radzić...
Wiem że to tylko glowa tak działa jutro idę do swojego psychiatry zobaczymy co powie ewentualnie zostaje jeszcze psychoterapia wiem że leki na stałe pomagają brałam asertin ale boje się o małego że mogę mu zaszkodzić tym cholerstwem. Dodatkowo biorę duphaston a wiem że on tez pogłębia depresje. Zobacze jutro co powie lekarz mam nadzieję że to był tylko jednorazowy epizod
 
Hej...nie dałam rady....wymioty i brak jedzenia..i wylądowałam w szpitalu....opowiedziałam lekarzowi co się dzieje i załatwił konsultacje psychiatryczną....ten powiedział że narwica lękowa i że sama nie poradzę sobie....powiedział też że większe ryzyko straty dziecka jest przy tych napadach lęku niż z powodu brania leku....dziś mi dali pierwszą tabletkę....dostałam sastium....pochodna sertraliny...ktoś brał takie....
 
Hej...nie dałam rady....wymioty i brak jedzenia..i wylądowałam w szpitalu....opowiedziałam lekarzowi co się dzieje i załatwił konsultacje psychiatryczną....ten powiedział że narwica lękowa i że sama nie poradzę sobie....powiedział też że większe ryzyko straty dziecka jest przy tych napadach lęku niż z powodu brania leku....dziś mi dali pierwszą tabletkę....dostałam sastium....pochodna sertraliny...ktoś brał takie....

tak, to sertralina, bezpieczna w ciąży.
 
Hej. Dawno nie zaglądałam i widzę że już kilka mamusi przybyło. W zeszłym tygodniu byłam u mojego psychiatry bo znowu mi te niepokoje wróciły. Nie przepisał mi leków bo stwierdził że 15 16 tydzień to jeszcze mała ciąża i lepiej nie. Zalecił mi psychoterapię. Ale z niej zrezygnowałam. Wizja 3 godzinnego spotkania grupowego mnie nie zachęciła. Pewnie wrócę do niego bo jestem jak wrak człowieka. Nic mi się nie chce, źle się czuje i najchętniej bym tylko leżała
Ale mam załatwione u psychiatry że mi wypisze skierowanie na CC. A wy jak będziecie rodzić? Ktoś tu miał takie zaświadczenie. Kiedy muszę dostarczyć gin?
 
Hej. Dawno nie zaglądałam i widzę że już kilka mamusi przybyło. W zeszłym tygodniu byłam u mojego psychiatry bo znowu mi te niepokoje wróciły. Nie przepisał mi leków bo stwierdził że 15 16 tydzień to jeszcze mała ciąża i lepiej nie. Zalecił mi psychoterapię. Ale z niej zrezygnowałam. Wizja 3 godzinnego spotkania grupowego mnie nie zachęciła. Pewnie wrócę do niego bo jestem jak wrak człowieka. Nic mi się nie chce, źle się czuje i najchętniej bym tylko leżała
Ale mam załatwione u psychiatry że mi wypisze skierowanie na CC. A wy jak będziecie rodzić? Ktoś tu miał takie zaświadczenie. Kiedy muszę dostarczyć gin?
Hej ja mam takie zaświadczenie i dostarczyłam do gin w 36 tyg w 38 mam mieć CC to już za 1,5 tyg :o boje się też tego CC, ale po pierwszym naturalnym nie mam siły nawet myśleć o sn... :/
 
Hej...nie dałam rady....wymioty i brak jedzenia..i wylądowałam w szpitalu....opowiedziałam lekarzowi co się dzieje i załatwił konsultacje psychiatryczną....ten powiedział że narwica lękowa i że sama nie poradzę sobie....powiedział też że większe ryzyko straty dziecka jest przy tych napadach lęku niż z powodu brania leku....dziś mi dali pierwszą tabletkę....dostałam sastium....pochodna sertraliny...ktoś brał takie....
Musisz się przygotować ze tego typu lek trochę się rozkręca zanim zacznie działać, ja właśnie skończyłam 3 tydzień i dopiero co 2 dni temu pisałam ze jak na razie średnio działa a dziś np jest już dużo lepiej, oby już tak zostało...czy dali Ci cos doraźnego do tego sastium?
 
Hej ja mam takie zaświadczenie i dostarczyłam do gin w 36 tyg w 38 mam mieć CC to już za 1,5 tyg :o boje się też tego CC, ale po pierwszym naturalnym nie mam siły nawet myśleć o sn... :/
Roza a czemu juz w 38tc cesarka? Ja własnie jestem 38t5d i czekam na poród jak zbawienie...a tu żadnych oznak, nic. Nie mam zaświadczenia, jak wszystko ok będzie, to urodzę sn. Chociaż jestem przerażona myślą, że np dopiero w 42tc urodzę, bo nic się nie zadzieje wcześniej. Nie chcę być w ciąży kolejne 3 tygodnie :(:-( :(
 
Musisz się przygotować ze tego typu lek trochę się rozkręca zanim zacznie działać, ja właśnie skończyłam 3 tydzień i dopiero co 2 dni temu pisałam ze jak na razie średnio działa a dziś np jest już dużo lepiej, oby już tak zostało...czy dali Ci cos doraźnego do tego sastium?
Nie tylko ten sastium.....pytałam o hydro to powiedział że nie wolno w ciąży.... Po pierwszej tabletce jest gorzej niż wczoraj...lęki większe...robi mi się słabo....ale podobno to normalne...
 
reklama
Roza a czemu juz w 38tc cesarka? Ja własnie jestem 38t5d i czekam na poród jak zbawienie...a tu żadnych oznak, nic. Nie mam zaświadczenia, jak wszystko ok będzie, to urodzę sn. Chociaż jestem przerażona myślą, że np dopiero w 42tc urodzę, bo nic się nie zadzieje wcześniej. Nie chcę być w ciąży kolejne 3 tygodnie :(:-( :(
No tak CC planowane robią zazwyczaj w 38 tc... Ja będę miała 38 i 3 dzień. No ja pierwszego urodziłam w 42 tyg właśnie i przez wywoływanie eh :/ ja Ci współczuję bo już mam tak dosc, że SB nie wyobrażasz noga mnei boli że spać w nocy nie mogę brzuch mi już leży na kolanach... Do tego jestem chora zaś i antybiotyk biorę kolejny aaa masakra...
 
Do góry