reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

A powiedzcie mi parogen jjest bezpieczny dla ciazy ?
Parogen jest niebezpieczny w okresie ciazy .. najbezpieczniejsza w ciazy jest sertralina np Asertin, ale to slaby lek. Ja jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy to z dnia na dzien odstawilam parogen i od 5miesiaca zaczelam brac sertraline wlasnie,Asertin ale caly czas mialam lęki nie dzialal na mnie ten lek niestety...w pierwszym trymestrze nie powinno sie brac żadnych leków... no ale to juz kazdego indywidualna sprawa jaka podejmnie decyzje odnosnie swojego leczenia... ja zycze,Wam dziewczyny duzo spokoju i zero lękow. Konsultujcie sie ze swoimi lekarzami oni po to sa zeby doradzic i pomoc. 3majcie sie dzielnie🤗🤗🤗🤗🌻🌷🌼
 
reklama
Nie planowalam tej ciazy, ta wpadka mnie totalnie zalamala, mam w domu synka rok i cztery miesiace, rozstalismy sie z mezem, dopieeo co zaczelam prace... nie wiem co zrobic.
Bardzo Ci współczuję:( jak będziesz się źle czuła to pewnie przepisze Ci asertin. Ale to co bierzesz nie jest wskazane :/ A jak się czułaś w poprzedniej ciąży?? Jakoś to wszystko sobie poukladasz powoli będzie ciężko ale dasz radę . Jesteśmy silniejsze niż nam się wydaje
 
Bardzo Ci współczuję:( jak będziesz się źle czuła to pewnie przepisze Ci asertin. Ale to co bierzesz nie jest wskazane :/ A jak się czułaś w poprzedniej ciąży?? Jakoś to wszystko sobie poukladasz powoli będzie ciężko ale dasz radę . Jesteśmy silniejsze niż nam się wydaje
W poprzedniej ciazy nie bralam lekow bo nie mialam jeszcze nerwicy
 
reklama
Do góry