reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Dziewczyny jak się czujecie? Ja miałam małe jazdy ze skurczami a tu dopiero 34tc, ale dostałam duphaston i magnez i może jeszcze wytrzymam z 3/4 tyg. W ogole zaczelam się obawiać jak to bedzie po porodzie co jak dostanę depresji albo nerwica walnie ze zdwojona sila, jestem przerażona 😰
 
reklama
Dziewczyny jak się czujecie? Ja miałam małe jazdy ze skurczami a tu dopiero 34tc, ale dostałam duphaston i magnez i może jeszcze wytrzymam z 3/4 tyg. W ogole zaczelam się obawiać jak to bedzie po porodzie co jak dostanę depresji albo nerwica walnie ze zdwojona sila, jestem przerażona 😰
Mnie przeraza mysl o odstawieniu lekow... caly dzień o tym myslalam, troche w pracy mi sie zakrecilo w glowie.. nawet nie chce myslec ze to dopiero poczatek...
 
Mnie przeraza mysl o odstawieniu lekow... caly dzień o tym myslalam, troche w pracy mi sie zakrecilo w glowie.. nawet nie chce myslec ze to dopiero poczatek...

A nie ma mozliwosci zeby zmienili Ci na cos innego? Sertraline np? Ja biore asentre, jak dowiedzialam sie o ciazy to zeszlam na polowe dawki tez sie balam ze nie dam rady bo nawet wieksza dawka czesto przed ciaza nie dawala rady.. Ale szczerze mowiac czuje sie dobrze przez cala ciaze.. A czasami nawet pomijam branie np. Dzis nie wzięłam tabletki.. Boje sie za to co będzie po porodzie.. Bo moze wszystko wrocic ze zdwojona sila. Mysle ze hormony ciazowe i myslenie o dziecku pomoze Ci wytrwac
 
Dziewczyny jak się czujecie? Ja miałam małe jazdy ze skurczami a tu dopiero 34tc, ale dostałam duphaston i magnez i może jeszcze wytrzymam z 3/4 tyg. W ogole zaczelam się obawiać jak to bedzie po porodzie co jak dostanę depresji albo nerwica walnie ze zdwojona sila, jestem przerażona [emoji27]
U mnie 30 tc, i czasami mam gorsze samopoczucie. Moja pani doktor powiedziała że na tym etapie może to być normalne bo pojawia się stres przed porodem itp
 
reklama
Do góry