reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuchy ciążowe - gdzie kupujecie?

Czasem nie kupuje nic pół roku, a czasem kupuje co tydzień swetry i płaszcze najbardziej lubię szukać na ciuchach, bo za 20 złotych porządne wełniane/kaszmirowe, a takie basic ubrania to hm, Reserved itd
Buty kupuję sobie wygodne bo jestem w ciaży. W tym roku chcę sobie kupić na pewno jakieś płaskie botki na nogi :)
Link do: Wygoda w stylowym wydaniu, czyli botki płaskie • qModa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moim zdaniem nie warto inwestowac w ubrania ciążowe. Ja mialam tylko czarną spódnicę bandazową i dwie sukienki stricte ciążowe ale na takie zupelnie nie wyglądają i chodzę w nich do dziś. A, no i mialam dwie sukienki obcisłe z h&m które ciążowymi nie byly, ale pięknie podkreślały brzuszek :) i dwie pary legginsów ciążowych, oraz zwykle nie-ciążowe
kolarki. I w tych ciuchach przechodzilam pol ciąży :) koszulki nosilam te ktore mialam w szafie.
Niektóre sieciowki mają linie maternity, niedawno sinsay wypuścił ubrania dla ciężaróweczek, są bazowe, klasyczne i cenowo chyba wypadają najlepiej, więc teraz ubierałabym się tam :)
 
Kupuję, gdy jest mi coś potrzebne. W d... mam modę. Musi mi się podobać, pasować, być wygodne. Nie robi mi różnicy czy rzecz będzie z sieciówki, markowa, od projektanta, polska czy zagraniczna. - Stawiam na jakość. Zwykle jakość zauważam w markowych ciuchach sportowych.
Nie latam po promocjach, nie kupuję jak nie potrzebuję.
 
Do góry