)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gdzie spędzić weekend?

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Ja mam fajny pomysł na weekend z dziećmi w okolicach Wrocławia, a konkretniej sesję zdjęciową TERAZ ART, która bazuje na kreatywnej aktywności dziecka. Mam do zaproponowania różne formy aktywności dostosowane do zainteresowań i wieku malucha, wszystko uwieczniamy na zdjęciach i otrzymujecie to na płycie i w formie odbitek. Więcej szczegółów na mojej stronie Link do: Portfolio - The Wild Story | dobry fotograf Wrocław | fotografia rodzinna | sesja ciążowa | sesja dziecięca :) Dotychczasowi uczestnicy byli zachwyceni takim pomysłem, dzieciaki robią cuda i mają ogromną frajdę oraz pamiątkę na całe życie w formie zdjęć.

reklama

GoGa_

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Wspomniany już Kraków jest fajnym miejscem na spędzenie weekendu :) Sporo ciekawych zabytków i atrakcji do zobaczenia, również dla dzieci. Na nocleg można wybrać trzygwiazdkowy Q Hotel Kraków. Ma bardzo dobry dojazd z autostrady. Na miejscu dostępna jest restauracja.

Rozwiązania
0
W sumie w każdym mieście można wypocząć i znajdzie się coś do zwiedzania :) My raz w miesiącu gdzieś wyskakujemy żeby oderwać się od rzeczywistości. W miniony weekend byliśmy w Poznaniu. Wbrew pozorom wydaje się mało turystycznym miastem, ale naprawdę jest co robić. Rynek jest piękny, a my spaliśmy tak blisko niego w uroczym hotelu Link do: Hotel Traffic Poznań , że wieczorem mogliśmy wybrać się na romantyczny spacer. Polecam takie wypady bo nasz kraj jest piękny :) I w takim poznaniu na pewno jest mniej turystów niż w Krakowie czy Zakopanem.

Milenka890

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Już od kilku lat jeździmy z dzieciakami na różne wycieczki naszym pickup kamper. W sumie to jak macie tak jak my już samochód typu pickup, to pomyślcie nad inwestycją w taką kapsułę na samochód. Szybko można zdemontować, albo zamontować i gdzieś pojechać.

Calour

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Bolecam wybrać sie do Borów Tucholskich. http://www.przystanektlen.pl
Piękna przyroda.
Lasy
Spokój i cisza
Jak również możliwość wzięcia udziału w spływach kajakowych. Trasę Mylof-Woziwoda (26 km) śmiało można pokonać w jeden dzień. Na odcinek Nowa Brda-Woziwoda (103 km) potrzebujemy już co najmniej 3 dni. Na trasie jest wiele dobrych miejsc na biwak, od leśnych osad po miejscowości letniskowe.

Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry