reklama

Gdzie spędzić weekend?

rabarbar

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
no coś w tym jest, że lepiej jest organizować sobie czas na własną rękę. Przynajmniej nie jesteśmy w żaden sposób uwiązani.
hmm ale co do tego, gdzie spędzić weekend, to jest mi już ciężko odpowiedzieć na to pytanie, bo jest za dużo miejsc, które warte są zobaczenia:)

reklama

Felidae

Mama_Misia
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
żeby iść do groty solnej nie trzeba z Wrocka wyjeżdżać :-) najtańsza jest chyba ta na Grabiszyńskiej...ta w okolicach ul. Kazimierza wlk. fajnie na fotach wyglądała ale drogo :|

rabarbar

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
a teraz jeszcze majowy weekend za pasem, jakie macie plany?? Bo ja chyba się wybiorę do Jastrzębiej Góry do Hotelu Primavera. Piękne miejsce tuż koło morza i plaży i jak przeglądałam stronę widziałam, że mają nowe miejsce do zabaw dla dzieci. Może to jest dobre miejsce, żeby się wybrać z rodziną na majówkę, a wy gdzie się wybieracie?

Smile_

Antek, Franek i Staś
Miasto
Wroclaw, Poland, Poland
Rozwiązania
0
A ja znalazłam coś takiego Loopy's World
Lokalizacja - Bielany.

Jest jeszcze Bobolandia w centrum bardziej.

A na wiosnę można pojechać do Krasiejowa do Dinoparku... i zwiedzić Zoo w Opolu.
Jest o niebo ładniejsze niż to we Wrocławiu. Znajduje się na obrzeżu miasta, więc jest duży parking. Ogólnie cale zoo zadbane i wyremontowane. Byłam w tym roku w naszym i opolskim --- do naszego długo się nie wybiorę. Fakt, że do opola trzeba dojechać, ale tam wejściówka o ponad połowę tańsze niż w naszym Zoo.

Rozwiązania
0
Jeżeli chodzi o spędzenie weekendu z dziećmi we Wrocławiu, to myślę że najkorzystniej wychodzi w Loopy's World na Bielanach. Dzieci najbardziej zadowolone i jest też relatywnie tanio :)

Rozwiązania
0
No i mozna zjesc na miejscu! Jak mamy gdzies jechac z dziecmi i mam zaczynac dzien od robienia kanapek to juz mi sie odechciewa, a w loopys jest calkiem przyzwoite jedzenie - troche fast foodu dla dzieciakow, a my sobie z mezem zawsze bierzemy makarony i mam obiad z glowy :]

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry