reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki ciążowe

reklama
Dziewczyny wszystkie ciuszki są bombowe:):) a powiedzcie mi będziecie się zaopatrywać w specjalne pasy bezpieczeństwa do samochodu czy nie bardzo?/ kiedyś usłyszałam ze są takie specjalne dla kobiet w ciąży.. szukałam na allegro ale jakoś nie mogę ich znaleźć... jeśli któraś ma linka do nich to proszę dajcie;)

Monila-podaje Ci linka z adapterami pasów (tak to się fachowo nazwywa)
CLIPPASAFE ADAPTER DO PASÓW BEZ do SPODNI+SPÓDNICY (1421066150) - Aukcje internetowe Allegro
 
Oli.B no właśnie zastanawiam się nad tym czy tez nie jeździć bez pasów... ten adapter poleciła mi kiedyś koleżanka ....ona używała go i była zadowolona... także jeszcze nad tym pomysle.;) a od ktorego miesiaca zaczełas jezdzic bez pasow??
 
Monila ja już jeżdżę bez. Mam książeczkę ciążową ze sobą. teraz jakoś bardziej dla bezpieczeństwa mojej fasolki, a potem to faktycznie nie wygodnie ;-)
 
ooo to nie wiedziałam ze można tak wczas jeździć bez pasów... myślałam ze jak pojawia się większy brzuszek..:) no to czyli ja tez mogę zacząć jeździć już bez pasów?;) ja tez książeczkę i badania mam ze sobą cały czas w torebce;) Jejciu jak super ze sa takie fora jak te nasze i ze sa takie fajne dziewczyny ktore zawsze we wszystkim pomoga;) dzieki wielkie kochana;):*
 
Dziewczyny ja kupiłam w ubiegłym roku ten pas o którym pisałam powyżej Monilii,był super ,ale zaraz go sprzedałam ,bo poroniłam,ale teraz chyba nie kupię,bo nie jeżdże za dużo ,mój mąż jest kierowcą ja tylko pasażerem.Nie planuję jakiś super dlaekich i częstych wypadów w czasie ciąży.Te pasy są dobre dla kobitek które dużo podróżują lub po prostu są kierowcami-takie jest moje zdanie.
 
Monila wydaje mi się że nie ma w przepisach określonego czasu kiedy można jeździć bez pasów w ciąży.
Ale przekonam się jak mnie złapie policja :-D
 
reklama
pewnie jak ciąża jets już widoczna to mozna jezdzicz bez pasów...to działa podobnie jak kasy uprzywilejowane z ktorych sie korzysta jak juz kazdy widzi ze jestes w ciazy a nie gdy tylko ty o tym wiesz
 
Do góry