reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :)

ja, gdybym teraz miala kupowac wozek to na 100 wzielabym JANE SLALOM PRO
jest suuuper
jezdzilam nim w sklepie, ma okropna gondole i krzeselko ale spacerowka jest suuuper
baardzo lekka, zwrotna, duze kola siedzenie rozkladane etc etc

ale poniewaz chcielismy zeby wpinalo sie siedzonko maxi cosi ktore juz mielismy, i tez wlasnie ze wzgledu na te okropna gondole wzielismy buzza

ale gdybym kupowala SAMA spacerowke to jane wymiata
jest super

w buzzie wkurza mnie tez troche palak spacerowki ze jak sie go wyciaga to czasami spada budka

ale jak kto woli i lubi
 
reklama
ja z mutsy jestem bardzo zadowolona, siedzisko spacerowki szerokosc 27cm, jedna wada dosc ciezki, to zdecydowanie nie jest parasolka :-)
ja naszczescie mieszkam na 1 pietrze!
 
Jane SP Tez go testowalam kiedys,ale jak go prowadzialam to sprawial wrazenie jakiegos takiego rozklekotanego
Moze byl zle poprzykrecany...:baffled:
co do gondoli to sie zgadzam - brzydka.
Ale za to wozio leciutenki
 
JSP jako pierwszy był faworytem T z xlanderem

Sugar:confused: Jak budka spada:confused:

Musty rewelacja!!! Nawet jako ciężki jest super!!!:-)

Roni buzz ma kubełkowe siedzenie tzn wcale sie nie rozkłada, jedynie odchyla w tył;-) i tylko to jest troszku źle.
Jak kupowałam tego nie wiedziałam. I też sie zastanawiałam czy go przez to nie puścić dalej ale za dużo bym straciła kasy:baffled: A teraz jest git, ale jak Miniutek bedzie szybko rósł, może na długo nie wystarczyć.

Ja teraz kupiłabym musty, bebebara lub właśnie buzza:-)
 
Czesc tesciu! Jak tam u Ciebie? My tu dzielnie wspieramy Twoja szanowna malzonke:tak::tak::tak::tak::tak:. To widze, ze wyrabiasz w moim zieciu dobra klase pojazdow;-).
 
reklama
A ktoś widział na żywo Haucka? Bo w opisie pisze, że się rozkłada do płaskiego i bezstopniowa regulacja, a w piktogramach obok jak wół: trzystopniowa regulacja i rozkladanie do 160 stopni. To jak w końcu?

Buzz jest fajoski, ale u mnie odpada jak się nie rozkłada na płasko. Ten mój jak nie płasko to protestuje. W foteliku jest źle, bujaczki źle (znaczy do zabawy owszem ale jak chce spać to jest wielki ryk), na rękach źle, MUSI być płasko. Na razie na spacerach ciągle śpi jak zabity no i mam tu problem.
W sobotę jadę oglądać wózie.

O Jane słyszałam też dużo dobrego.

Jutro będę testować Graco - też jest leciutka, a regularna spacerówka, a nie parasolinka. Jeździ w niej 10mies dziecko mojej koleżanki, które ma 3 cm mniej niż Piotrulek. Ale siedzi. Szal si ;-)
 
Do góry