reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :)

najs najs
ale na pewno czarny??
latem bedzie sie nagzewal a te 2007 maja takie sliczne kolorki :tak: :tak:

llucky no moze ja cipa jestem ale jak wyjmuje palak zeby go wsadzic to mi ta nakladka z budki czasami wyskakuje
moze nie spada budka ale wiesz chyba o co mi chodzi

jak sie wkurze to kupie jane
kuzwa moglyby byc takie podwojne hehe

co do mutsy i skretnej osi to wlasnie ze wzgledy na ta os odpadl choc byl tez faworytem
ale nasi znajomi maja i nie mogalam sie jakos przekonac do tego prowadzenia
 
reklama
dzieki ze wspieracie i podtrzymywanie Ani na duchu :tak: , a co do gustu Jaska, to coz, dobry gust wyssal z mlekiem matki :tak: :cool2:
 
w koncu to zona komandosa ;-)
i sama jest kawal komandosa a wiadomo ze Ci nie pekaja
rob tam porzadek i wrcaj bo tu dziewcze zasowa jak maly traktorek :-D
 
A ja już zawzięcie szukam wam cieplutkiego klimatu na dwa tygodnie tylko we dwoje...:cool2:
 
szukaj Dita, szukaj, ja juz sie doczekac nie moge tych chwil spedzonych z moja kochana zona, zona komandosa hyhy;-)
 
Coś mi się podobają te traxxy haucki
Muszę na żywo oblukać
f5e8f4c6496cec1dbcd5e598faf9ab1e4349.jpg

MARLIN 3

I taki:
26457f8d55b0116c4171dd84a68ba0f362336.jpg

Marlin 4


Tylko jakieś wielkie i ciężkie więc muszę zatestować czy takie lubię. Mąż lubi.
 
reklama
Do góry