reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :)

reklama
Anita, a jaką szerokość ma siedzisko spacerówki w Driver 3xl? Pytam, bo twój Mikuś to kawał chłopa, a chciałabym wiedzieć ile miejsca jest dla niego ok.

Na necie wymiary spacerówek wewnątrz (szer/dł) potrafią różnić się o 5 cm, cholery można dostać...

Ja zatestowałam Graco i generalnie nie nadaje się dla mojego KingKonga.
Coś czuję że będzie ciężko...
Piotruś ściśnięty jak sardynka, mimo braku śpiworka...
Nie ma amortyzacji, więc telepało go i nie spał, mimo że prawie mi usnął w domu przed spacerem, taki był padły.
Nóżki zwisają, bo nie można podnieść podnóżka.
Plusy: lekka i zwrotna, łatwo się składa i łatwo się prowadzi, ma fajne pasy - można zapiąć tylko w pasie, nie trzeba tych szelek na ramionach jak się nie chce. Wygodne oparcie i siedzisko, łatwo się rozkłada do leżącego, dla siedzącego dziecka fajne, no i dla mniejszego o rozmiar :baffled:

Czego ten cholernik taki wyrośnięty :wściekła/y: I jeszcze barczysty na dodatek :wściekła/y:

:-D


Teraz szukam:
- lekkiej bądź ciężkiej spacerówki (ale wtedy na pompowanych dużych kołach), co się łatwo prowadzi
- szeroka szerokość siedziska
- podnoszony podnóżek tak, żeby nóżki mogły sobie leżeć na płasko
- ze względu na powyżej długość na nogi musi być długa
- oparcie wysokie być musi
- amortyzacja być musi
- przekładana rączka bądź budka wskazana
- rozkładana do leżenia
- pasy co się da zapiąć samą dupkę

Ciekawe czy takie w ogóle są ? :confused:
:szok::szok::szok:
W sobotę będę na żywo z modelem przypasowywać (biedny chłopak)

Będę jeszcze miała Deltim Fokus czy coś tak do testowania
 
Teraz szukam:
- lekkiej bądź ciężkiej spacerówki (ale wtedy na pompowanych dużych kołach), co się łatwo prowadzi
- szeroka szerokość siedziska
- podnoszony podnóżek tak, żeby nóżki mogły sobie leżeć na płasko
- ze względu na powyżej długość na nogi musi być długa
- oparcie wysokie być musi
- amortyzacja być musi
- przekładana rączka bądź budka wskazana
- rozkładana do leżenia
- pasy co się da zapiąć samą dupkę

Ciekawe czy takie w ogóle są ? :confused:
:szok::szok::szok:

Mój driver nie spełnia tylko tego , że nie ma przekładanej rączki , ale w zamian montuje się w obie strony mimo , ze jest na trzech kołach ( tz. na czterech, bo z przodu są dwa , ale budową przypomina spacerówkę trójkołową )
 
Dzięki za odpowiedź, Anita, wybiorę się na pewno na żywo pooglądać, na razie wygląda super :tak:
 
reklama
Do góry