reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :)

no ja sie zastanowie bo po nr 1 nie chcialam spirali bo to chyba na 3 lata sie zaklada a my chcielismy miec wczesniej nr 2 ( nie az tak wczesnie hehe)
ale teraz to nim walniemy 3 to minimum 3 lata poczekamy wiec pogadam z ginem
a jak nie to wracam na piguly
bralam je z 9 lat i bylo git
 
reklama
No wlasnie gdyby ta merida byla na 3 lata bylo by git, ale na 5? to szkoda kasy kiedy np za 2 lata stwierdzimy ze chcemy nastepna dzidzie
 
Mi to w sam raz byłoby, bo chwalę sobie taki przedział wiekowy;-) o ile jeszcze mo się zachce:-D

Bo tak naprawdę chciałabym i piątkę, hehe, ale w tej chwili pozostaję przy dwójce. I jak się nie zmienią nasze finanse, to Nat będzie najmłodsza;-). I chyba tak będzie.
 
Tez sie nad spirala zastanawialam boi na pigulach strasznie libido spada.

Ale zupelnie ie na tym nie znam.
 
Rany moje libido na tabletach= -1182% normalnie:sick:

Poradźcie czy na spirali mirenie na bank nie ma żadnych hormonalnych odchyłów czyli spadku libido i tycia:confused:
 
Moja dzisiejsza zdobycz z lumpexu :tak: kurteczka-marynarka z doszytą podpinką
Oczywiście była z metką:tak:
Oczywiście NEXT :tak:
Oczywiście za jedyne 6 zł. :tak:
 
reklama
Do góry