reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Clostilbegyt

Becky123

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Kwiecień 2021
Postów
37
Czesc, mam pytanie dot. Clostibegyt, przy jakiej ilość pęcherzyków lekarz zalecił żeby odpuścić starania ? Ja w pierwszym cyklu z clo mam 4 pęcherzyki i to wg mojego lekarza za dużo i starania trzeba odpuścić. Jak to było u Was?
 
reklama
4 pęcherzyki to 4 potencjalnych dzieci. Duże ryzyko. Ale nie w każdym pęcherzyku może być jajeczko. U mnie już chyba przy 3 był problem.
 
To samo mówił lekarz, szkoda, że tak się to wszystko składa bo albo nie mam żadnego pęcherzyka albo mam ich za dużo.i tak źle i tak niedobrze
 
W przyszłym cyklu mam nie brać clo i zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądać. Bo potencjalnie będę miała torbiele z tych pęcherzyków A w takim przypadku podbno nie można stymulować.
 
reklama
Do góry