reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

    Nowa aplikacja do forum na smartfony

    Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Tabletki clostilbegyt

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

I-hope

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Sierpień 2019
Postów
47
Rozwiązania
0
Witajcie
Czy ktoras z Was ma do odsprzedania te tabletki? Potrzebuje ich konkretnie 5.
 
reklama

GabrielaNowak85

Moderator
Członek załogi
Dołączył(a)
1 Październik 2019
Postów
1 556
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Forum nie jest miejscem do sprzedawania i kupowania leków, jest to niezgodne z prawem. Lek Clo jest lekiem na receptę, a dystrybucja w takich miejscach jest nielegalna. Zamykam wątek.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry