reklama

co do mycia twarzy?

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez BlueBay, 19 Luty 2009.

1. BlueBay

BlueBay Fanka BB :)

Co polecacie do mycia twarzy? Makijaż zazwyczaj robię bardzo delikatny, nie mam czasu na zabawę z tonikami i płynami do demakijażu. Co możecie polecić co dobrze oczyści i nie wysuszy skóry twarzy?

2. mamaBartoszka

mamaBartoszka Zaangażowana w BB

ja niedawno borykałam się z jakąś dziwną alergią na mleczko do twarzy i teraz używam tego kremowego mydełka w kostce Dove (tego białego). bardzo fajnie się sprawdza, nie ściąga skóry i nie podrażnia. no i co najważniejsze nie mam po nim żadnej alergii.

3. reklama
  4. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Ja używam pianki do mycia twarzy, bo nie cierpię mleczek i bawienia się z tysiącem wacików przy zmywaniu makijażu (który też robię raczej delikatny) Pianka jest fajna, bo zwilżasz tylko twarz, wyciskasz trochę pianki (przeważnie opakowanie posiada taki dozownik - naciskasz i pianka wyłazi), myjesz twarz, ja przeważnie operację powtarzam - i z głowy. Pianki są bardzo wygodne, a przy tym delikatne. Ja na przykład nie mogłabym używać mydła. Teraz mam piankę Lirene, ale używam też pianki z Lidla, tania, a wcale nie najgorsza.
    pozdrawiam
    nikita

5. katrinm5

katrinm5 Fan(ka)

Ja mydła też nie używam ,gdyż ściaga i wysusza mi skórę- nie natrafiłam na takie które by odpowiadało mi. Obecnie używam żelu do mycia twarzy Perfecta oczyszczanie Dax Cosmetics. Jestem z niego bardzo zadowolona

6. milkada

milkada Czerwcowa Mamusia '09

Do mycia twarz,z makijażu i do codziennej pielęgnacji używam Vichy Normaderm żel głęboko oczyszczający,uważam że jest bardzo dobry dla skóry z problemami :-). Polecam

7. BlueBay

Spróbuję tej pianki z Lidla i Lirene. O mydle Dove jakoś nie pomyślałam, ale może i powinnam. Dove ma taką reklamę, która pokazuje dwie kobiety po umyciu zwykłym mydłem i Dove i osad jaki pozostaje po zwykłym mydle. Widziałyście?

8. BlueBay

Znalazłam tę reklamę, więc wklejam linka.
    [video=youtube;mexaIeGl798]http://www.youtube.com/watch?v=mexaIeGl798[/video]
    Jak dla mnie szok.

9. **malinka**

**malinka** Fanka BB :)

U mnue świetnie sprawdza się tonik ogórkowy Ziaja, rewelacja

10. reklama
  11. pie-czarka

pie-czarka Aktywna w BB

hihi Dove ma zawsze pomysłowe reklamy, działają na wyobraźnię - najfajniejsze są te z puszystymi, zadbanymi kobietkami - naturalne piękno:)
    a co do mydła Dove, to przyznam, że jest ok i fajnie się pieni :)

12. monia_80

monia_80 Zaciekawiona BB

Witam:)
    Ja uzywam żelu do mycia twarzy Soraya - kuracja dotleniajaca.
    Zalety:
    + ładny zapach
    + cera odswieżona i czysta
    + niska cena
    + duża tuba

Wady:
    - nie zmywa tuszu do rzes
    - nie pieni sie

Poleć forum