reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co do mycia twarzy?

Ja uzywam matujacego zelu gleboko oczyszczajacego nivea visage do cery tlustej bo taka mam ...a tusz z rzes scieram chusteczkami do zmywania makijazu z lidla:tak:
 
reklama
Dla mnie wszystkie zele to pic na wode...kiedys sie w to bawilam,waciki,toniki,mleczka albo dwu fazowe plyny...Najlpeszy byl dla mnie helena rubinstein... Ale od jakiegos czasu uzywam do zmywania twarzy kosmetykow od mojej corki...Nic mnie w oczy nie szczypie...zmywam w trzy sekundy :-) nie mam problemu ,ze kupilma jakies mleczko i szczypia po nich oczy....:-)
 
Ja akurat mam cerę z problemami Zaskórniki, ciągle "coś" się na niej pojawia...:wściekła/y:
Wypróbowałam już chyba wszystkie żele do oczyszczania z tego drogeryjnego "szmelcu" i uważam, że szkoda na to pieniędzy Te wszystkie nivea, garnier itd...

Ja używam żelu z Vichy Normaderm i jestem zadowolona ok.34zł, ale Ty nie chcesz żeby wysuszał skórę, więc mogę polecić piankę do mycia twarzy Tołpa Jest niedroga, wydajna i na bazie borowiny :-)
 
Zawsze miałam straszny problem ze zmywaniem makijażu. Szczególnie nielubianą przeze mnie częścią były rzęsy. Zawsze po zmyciu miałam czerwone, podrażnione oczy. I chociaż używałam różnych płynów do demakijażu, to najchętniej poprostu unikałam malowania tej partii twarzy. Kiedyś koleżanka poradziła mi płyn do demakijażu oczu i ust Artistry, ale popytałam w sklepac i nigdzie go nie było, więc sobie odpuściłam. Dopiero kiedy odwiedziłam ją w domu i dała mi go spróbować, od razu się w nim zakochałam. Wprawdzie później powiedziała że płyny te są dostępne tylko u dystrybutorów Amwaya, ale dała mi namiar na koleżankę która się tym zajmuje i teraz mam produkty Artistry i Amwaya na telefon. Ale płyn do demakijażu jest naprawdę rewelacyjny. Szczerze polecam.
 
Najlepszym sposobem na zmycie makijażu a szczególnie oczu jest ciekła biała parafina, nie uczula a demakijaż robi rewelacyjnie. Przy zabiegach tego używalismy, ja używam teraz mleczka perfekta ale dla tych co maja alergie , uzywaja soczewek polecam parafine
 
ja do mycia twarzy używam mleczka 2 w 1 razem z tonikiem, ale chyba wypróbuję mydło, bo coś mam podrażnione spojówki od tego mojego mleczka (musieli coś dodać nowego do składu). chyba kupię mydło dove cream olil - to kremowe będzie pewnie najbardziej nawilżające.
aj nie myj twarzy mydłem ..jaka masz cere?
 
Ja do demakijażu używam specjalnych chusteczek ,po tym nakladam zel do mycia twarzy w tygodniu robię jeszcze piling i nakładam maseczki...
 
reklama
Do góry