reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co do mycia twarzy?

reklama
Ja polecam to:
ARTISTRY™ essentials preparat oczyszczająco-nawilżający, mam wrażliwa skóre a ten jako jeden z nielicznych mnie nie uczula
 
a do mycia twarzy.... Orientalny tonik herbaciano-cytrynowy
2 łyżeczki zielonej herbaty Irving Superior Green zaparzyć w 1 szklance wody i zalać wodą o temperaturze 70-80 stopni Celsjusza, dodać sok z cytryny. Po wystudzeniu oddzielić liście. Stosować do przemywania skóry po oczyszczaniu lub demakijażu.


:)
 
Obowiązkowo raz w tygodniu peeling i maseczka ogórkowa. Na co dzień używam delikatnych mydełek a po umyciu twarzy nakładam warstwę kremu rozjaśniającego Siquens.
 
Ostatnio koleżanka poleciła mi b. delikatną piankę do mycia twarzy marki Decubal, ponoć bezzapachowa i hypoalergiczna, zastanawiam się, czy mogę użyć jej dla swojej 6letniej córy, która dość wysuszoną buzię. Miał ktoś doświadczenie?
 
A co do skłonnej do podrażnień polecacie?

Ta o którą pytam zdecydowanie się kwalifikuje:
"Łagodna pianka do mycia twarzy rano i wieczorem, która skutecznie oczyszcza skórę bez wysuszania. Pianka ma konsystencję lekkiego i przyjemnego musu. Zawiera między innymi nawilżającą i pielęgnującą glicerynę oraz alantoinę, która działa jak łagodny peeling, zapoczątkowując w ten sposób odnowę komórkową. Poza tym zawiera łagodzący rumianek zapobiegający podrażnieniom."

Koleżanka używa jej od dłuższego czasu i bardzo sobie zachwala, dla siebie też bym ją kupiła, jednak w sprawie 3 letniego dziecka wolę się poradzić, dlatego pytam o opinie ;)
 
reklama
Ja używam żelu Nivea aqua effect do cery mieszanej i tłustej, spodobały mi się malutkie ziarenka, które delikatnie ale i dokładnie oczyszczają skórę twarzy :) przed żelem usuwam makijaż nawilżonymi chusteczkami bambino.
 
Do góry