reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co do mycia twarzy?

BlueBay

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
30 Wrzesień 2007
Postów
124
Co polecacie do mycia twarzy? Makijaż zazwyczaj robię bardzo delikatny, nie mam czasu na zabawę z tonikami i płynami do demakijażu. Co możecie polecić co dobrze oczyści i nie wysuszy skóry twarzy?
 
reklama
ja niedawno borykałam się z jakąś dziwną alergią na mleczko do twarzy i teraz używam tego kremowego mydełka w kostce Dove (tego białego). bardzo fajnie się sprawdza, nie ściąga skóry i nie podrażnia. no i co najważniejsze nie mam po nim żadnej alergii.
 
Ja używam pianki do mycia twarzy, bo nie cierpię mleczek i bawienia się z tysiącem wacików przy zmywaniu makijażu (który też robię raczej delikatny) Pianka jest fajna, bo zwilżasz tylko twarz, wyciskasz trochę pianki (przeważnie opakowanie posiada taki dozownik - naciskasz i pianka wyłazi), myjesz twarz, ja przeważnie operację powtarzam - i z głowy. Pianki są bardzo wygodne, a przy tym delikatne. Ja na przykład nie mogłabym używać mydła. Teraz mam piankę Lirene, ale używam też pianki z Lidla, tania, a wcale nie najgorsza.
pozdrawiam
nikita
 
Ja mydła też nie używam ,gdyż ściaga i wysusza mi skórę- nie natrafiłam na takie które by odpowiadało mi. Obecnie używam żelu do mycia twarzy Perfecta oczyszczanie Dax Cosmetics. Jestem z niego bardzo zadowolona
 
Do mycia twarz,z makijażu i do codziennej pielęgnacji używam Vichy Normaderm żel głęboko oczyszczający,uważam że jest bardzo dobry dla skóry z problemami :-). Polecam
 
Spróbuję tej pianki z Lidla i Lirene. O mydle Dove jakoś nie pomyślałam, ale może i powinnam. Dove ma taką reklamę, która pokazuje dwie kobiety po umyciu zwykłym mydłem i Dove i osad jaki pozostaje po zwykłym mydle. Widziałyście?
 
Znalazłam tę reklamę, więc wklejam linka.
[video=youtube;mexaIeGl798]http://www.youtube.com/watch?v=mexaIeGl798[/video]
Jak dla mnie szok.
 
reklama
Witam:)
Ja uzywam żelu do mycia twarzy Soraya - kuracja dotleniajaca.
Zalety:
+ ładny zapach
+ cera odswieżona i czysta
+ niska cena
+ duża tuba

Wady:
- nie zmywa tuszu do rzes
- nie pieni sie
 
Do góry