reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co i kiedy?

kura domowa:)

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Listopad 2009
Postów
50
Miasto
Wielka Brytania
:-):-) Cześć!
czy ktoś może zna odpowiedź na moje pytanie?
od którego miesiąca można podawać dziecku następujące produkty :
- serek homogenizowany tz. DANONEK
- makarony
- ryby (i jakie?)
- :eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mi sie wydaje ze serek homogenizowany to od roku conajmniej, ale nie wiem...makarony to chyba juz od 8miesiaca, a ryby to nawet sa juz od 6miesiaca przynajmniej w sloiczkach. Wiem ze jest jakis sloiczek z ryba po grecku.
 
szkoda gadać z tymi danonkami... człowiek chce dać co najlepsze swojemu dziecku, a tu praktycznie wszystkim szkodzi... najlepiej dawać to, co nie ma pozytywnej opinii instytutu matki i dziecka...
 
Serek danon podaje się po 3 roku życia. Zawiera dużo cukrów i sztucznych baerwników. Lepiej zrobić biały ser ze zmiksowanymi owocami.
Makaron podałem jak córka skończyła 9 miesięcy.
Ryba - po roku , to silny alergen. Pierwszy raz podaj pieczoną a jak smażona bez panierki. Wędzona po roku , polecam łososia ,drogi , ale najmniej alergizyjący.
 
reklama
Do góry