reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jeść aby nie przytyć

ja stosuje warzywa na uczucie głodu lub jakieś orzechy itd to mam sprawdzwone, ale staram się nie dopuszczać do bycia mega głodną ani zbyt najedzoną.
 
reklama
Tak dla eksperymentu - ściągnij sobie fitatu i przez tydzień zapisuj wszystko, co jesz. Często objętościowe „mało” wcale nie oznacza mało kcal.
Inne „mało” to skromne posiłki przez x czasu a później kompulsywne objadanie się (ja mam z tym problem ).
Dobrze jest tez na pewno przetestować dietę pudełkową, możęcie zastanowić się nad Healthy Food - obecnie działają w wielu miastach w Polsce.
 
Ostatnia edycja:
Do góry