reklama

Co jest mojemu dziecku?

Marzena p

Zaciekawiona BB
Od
10 Marzec 2019
Odpowiedzi
0
Ja podaje bio gaia taka mi zalecili
Każdą taką sytuację dobrze skontrolować i skonsultować z pediatrą- nie wszystkie problemy to kolka :( wspomagająca - z własnego doświadczenia- działa dicoflor. My podajemy go dalej pomimo, że młoda ma już 14 miesięcy- kolki skończyły się dawno ale widzimy różnicę jeśli chodzi o inne problemy :)

reklama

pytaj.online

Zaciekawiona BB
Od
18 Styczeń 2019
Miasto
Kraków
Odpowiedzi
0
Ja podaje bio gaia taka mi zalecili
Też bardzo dobry specyfik, generalnie, wszytskie mają wspomóc układ trawienny, który rozwija się dość długo. Wszelkie przypadłości wynikają właśnie z jego niedojrzałości i stopniowego rozszerzania diety- wiadomo to już nie te czasy kiedy dzieciaki do 1 roku życia latały tylko na kleikach :) choć czasami są takie zalecenia. U nas problemy skończyły się po 2 miesiącach, ale na spokojny sen zawsze staramy się pamiętać o specyfiku. Może chuchamy na zimne, ale pediatra pochwala takie zachowanie - więc wypada się zgodzić :)

Marzena p

Zaciekawiona BB
Od
10 Marzec 2019
Odpowiedzi
0
Też bardzo dobry specyfik, generalnie, wszytskie mają wspomóc układ trawienny, który rozwija się dość długo. Wszelkie przypadłości wynikają właśnie z jego niedojrzałości i stopniowego rozszerzania diety- wiadomo to już nie te czasy kiedy dzieciaki do 1 roku życia latały tylko na kleikach :) choć czasami są takie zalecenia. U nas problemy skończyły się po 2 miesiącach, ale na spokojny sen zawsze staramy się pamiętać o specyfiku. Może chuchamy na zimne, ale pediatra pochwala takie zachowanie - więc wypada się zgodzić :)
To na noc pani podaję ten probiotyk ja bio gaia daje rano może gdy bym dala pod wieczór lepiej i spokojniej by mój synek spal. Bo od godziny 4tej rano wierci sie prezy steka placze i nóżki do góry bierze

pytaj.online

Zaciekawiona BB
Od
18 Styczeń 2019
Miasto
Kraków
Odpowiedzi
0
Hmm, my podajemy na noc- przy takich problemach pomagała tez ciepła kąpiel przed spaniem, masowanie brzuszka i suszarka :) ale tego ostatniego nie polecam bo potem bez niej nie zaśnie :)

Marzena p

Zaciekawiona BB
Od
10 Marzec 2019
Odpowiedzi
0
Hmm, my podajemy na noc- przy takich problemach pomagała tez ciepła kąpiel przed spaniem, masowanie brzuszka i suszarka :) ale tego ostatniego nie polecam bo potem bez niej nie zaśnie :)
Może lepiej ta bio gaia na noc by pomogła muszę zaryzykować nie powiedziano mi kiedy tylko raz dziennie 5kropli

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku