reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Covid przy karmieniu

  • Starter tematu guest-1681834848
  • Rozpoczęty
O nie, biedulek. Daj znać jak sytuacja i jakie decyzje podjęłaś.
Dużo zdrowia dla Was.
okej... Patrzyłam małemu tą saturację teraz i też nie jest chyba za ciekawie waha mu się między ,97-96... Martwię się o niego jak nie wiem, z samego rana dzwonię do lekarza, dziękujemy bardzo pozdrawiam ❤️
 
reklama
okej... Patrzyłam małemu tą saturację teraz i też nie jest chyba za ciekawie waha mu się między ,97-96... Martwię się o niego jak nie wiem, z samego rana dzwonię do lekarza, dziękujemy bardzo pozdrawiam ❤️
Prawidłowa saturacja to 95 i powyżej z tym że 94 to powód do bezzwłocznego wezwania pogotowia.
A jak Ty się czujesz?
 
Super. A jak synek? Jakie zalecenia?
synek dalej ma gorączkę i troszkę kaszle, dzwoniłam do Pani doktor i z tego względu że narzeczony wrócił dziś w nocy to on może pojsc z dzieckiem do pediatry, mały będzie miał robiony test bo możliwe że to wcale nie covid tylko np. rozwija się zapalenie oskrzeli, od razu pediatra go zbada. Musiałam zadzwonić do sanepidu i ich o tym poinformować, a narzeczony ma zrobić test za 5-6 dni bo teraz może być negatywny tak czy inaczej
 
synek dalej ma gorączkę i troszkę kaszle, dzwoniłam do Pani doktor i z tego względu że narzeczony wrócił dziś w nocy to on może pojsc z dzieckiem do pediatry, mały będzie miał robiony test bo możliwe że to wcale nie covid tylko np. rozwija się zapalenie oskrzeli, od razu pediatra go zbada. Musiałam zadzwonić do sanepidu i ich o tym poinformować, a narzeczony ma zrobić test za 5-6 dni bo teraz może być negatywny tak czy inaczej
Daj znać po wizycie. Trzymam kciuki za zdrówko synka. Super że lekarz Go zbada.
 
reklama
Do góry