reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Covid przy karmieniu

  • Starter tematu guest-1681834848
  • Rozpoczęty
reklama
A myślałam że już Go lekarz zbadał.
Bierzesz ten steryd?
znaczy tak zbadała go wczoraj rano i wszystko miał czyste ale wczoraj ta choroba się świeżo zaczęła, dziś nie wiadomo czy nie poszło mu dalej.. ja pierwszego dnia co się zaczęłam źle czuć to zrobiłam test na covid i miałam negatywny gdzie wieczorem wyszedł już pozytywny.. także ona szybko postępuje. A nasza pediatra dzwoniła właśnie i przepisała małemu nebbud do inhalacji dwa razy dziennie
 
Gorączka już przeszła ale mały ciągle od dwóch dni płacze, wystarczy że wstaje i od razu płacze i to tak ciągle nawet jest go ciężko uspokoić jak się go nosi... Ja już nie wiem co robić jestem wykonczona
 
Gorączka już przeszła ale mały ciągle od dwóch dni płacze, wystarczy że wstaje i od razu płacze i to tak ciągle nawet jest go ciężko uspokoić jak się go nosi... Ja już nie wiem co robić jestem wykonczona
Kurcze nie wiem nawet co Ci podpowiedzieć - ciężko stwierdzić dlaczego synek płacze - czy to covid, czy jakaś infekcja, czy zęby, czy emocje czy coś jeszcze innego - najgorsze że maluszek nie umie powiedzieć co się dzieje...bardzo Ci współczuję.
Dobrze by było żeby po wszystkim dokładnie przebadał Go lekarz i żebyś zrobiła morfologie i crp. Mi te badania doradziły dziewczyny tu na forum i czekam tylko jak dzieciom skończy się kwarantanna i działamy.
 
Kurcze nie wiem nawet co Ci podpowiedzieć - ciężko stwierdzić dlaczego synek płacze - czy to covid, czy jakaś infekcja, czy zęby, czy emocje czy coś jeszcze innego - najgorsze że maluszek nie umie powiedzieć co się dzieje...bardzo Ci współczuję.
Dobrze by było żeby po wszystkim dokładnie przebadał Go lekarz i żebyś zrobiła morfologie i crp. Mi te badania doradziły dziewczyny tu na forum i czekam tylko jak dzieciom skończy się kwarantanna i działamy.
dzięki za podpowiedź małemu się kończy 21 to po kwarantannie lecimy na badania do lekarza i ogólnie
 
Teraz jest tak że dziecko jeśli bym chciała to musi zbadać lekarz bo to małe dziecko także moze damy radę, mi się 16 kończy kwarantanna i zadzwonię się spytam czy go zbadają czy mu nie siadło na płucach czy coś wydaje mi się że bez powodu by tak nie płakał
 
Kurcze nie wiem nawet co Ci podpowiedzieć - ciężko stwierdzić dlaczego synek płacze - czy to covid, czy jakaś infekcja, czy zęby, czy emocje czy coś jeszcze innego - najgorsze że maluszek nie umie powiedzieć co się dzieje...bardzo Ci współczuję.
Dobrze by było żeby po wszystkim dokładnie przebadał Go lekarz i żebyś zrobiła morfologie i crp. Mi te badania doradziły dziewczyny tu na forum i czekam tylko jak dzieciom skończy się kwarantanna i działamy.
możliwe też że nie wie co się z nim dzieje i może to w taki sposób odreagowuje ja jestem prawie tydzień chora i nadal mi się kręci w głowie i tak huczy czuje się oszołomiona, możliwe że on się czuje tak samo.... Bolały mnie uszy ledwo słyszę do tej pory, głowa ... Współczuję małemu
 
reklama
Teraz jest tak że dziecko jeśli bym chciała to musi zbadać lekarz bo to małe dziecko także moze damy radę, mi się 16 kończy kwarantanna i zadzwonię się spytam czy go zbadają czy mu nie siadło na płucach czy coś wydaje mi się że bez powodu by tak nie płakał
Ja jestem zdania że dzieci bez powodu nie płaczą - tylko weź teraz traf co jest powodem...
Oby się udało synka przebadać
 
Do góry