reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Covid przy karmieniu

  • Starter tematu guest-1681834848
  • Rozpoczęty
reklama
Teraz jest tak że dziecko jeśli bym chciała to musi zbadać lekarz bo to małe dziecko także moze damy radę, mi się 16 kończy kwarantanna i zadzwonię się spytam czy go zbadają czy mu nie siadło na płucach czy coś wydaje mi się że bez powodu by tak nie płakał
A dawałaś mu coś przeciwbólowego?
 
Gorączka już przeszła ale mały ciągle od dwóch dni płacze, wystarczy że wstaje i od razu płacze i to tak ciągle nawet jest go ciężko uspokoić jak się go nosi... Ja już nie wiem co robić jestem wykonczona
inhalujesz małego? Nebud działa i pomaga w oddychaniu. To ważne. Jeśli dziecko nie da się uspokoić, to masz malucha i trzeba zadzwonić na pogotowie. Może przyjadą i go zbadaja
 
już o wiele lepiej, mi został ból głowy, a mały już trzeci dzień się lepiej czuje bawi się normalnie, takze jest już dobrze, mały ma izolację do 19 i tylko czekam żeby go w końcu zabrać na spacer 😄
No to cudownie. Ja też wyczekiwałam końca a w dniu wolności długi spacer i szampan Piccolo😁😁😁
 
reklama
już o wiele lepiej, mi został ból głowy, a mały już trzeci dzień się lepiej czuje bawi się normalnie, takze jest już dobrze, mały ma izolację do 19 i tylko czekam żeby go w końcu zabrać na spacer 😄
wspaniałe wiadomości. To dobrze, że macie się lepiej. Pełnego zdrówka życzę. Obserwuj małego dalej, by w razie czego wyłapać ewentualny pims. Moje dzieci po covidzie potrzebowały antybiotyk, bo nie odpuszczał stan zapalny, a ja sterydów.
 
Do góry