reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jest w Twojej torbie do szpitala?

reklama
Mi kolezanka doradzala kupic sobie na start 2 opakowania tych porodowych podpasek, bo to taka wersja minimum. Wiadomo ze dobrze je przy kazdej wizycie w toalecie zmieniac.
A jak braknie to maz zakupi i dowiezie bo te podpaski latwo dostac w dzialach dzieciecych wiekoszosci supermarketow.
Po cc ponoc tez sie mniej krwawi.
 
Po cc to pewnie lepiej oczyszczą, chociaż ja się nie znam.
Ja mam jedno opakowanie belki podkładów a jedne z canpol są cieńsze. Jeszcze jedno opakowanie musze dokupić.
 
Ja mam 2 opakowania Bella i 1 z Canpolu,jestem ciekawa czy wystarczy :) ale te belle to są takie giganty, że aż zaczęłam się bać tego krwawienia o_O
 
Ja mam 2 opakowania Bella i 1 z Canpolu,jestem ciekawa czy wystarczy :) ale te belle to są takie giganty, że aż zaczęłam się bać tego krwawienia o_O
Aż tak źle nie jest. Tylko to czasem skrzepy wypadają. No a macica musi się jakoś skurczyć do dawnych rozmiarów.
 
To ważne, żeby wiedzieć o tych skrzepach, bo ja np. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że mogą być aż tak duże i pytałam położnej.
Podkłady są wielkie, a pamiętam, że zaraz po porodzie dwa od razu mi założyli :o
 
reklama
Temat straszny, ja pamietam ze gdy przyszła pierwsza noc... Narobiłam rabanu na pół oddziału bo cos wielkiego sie ze mnie wydostało i to pewnie znak ze umieram :D na szczęście pielęgniarka juz z niejednego pieca chleb jadła i ze stoickim spokojem wytłumaczyła co jest grane :)
Ja kupuje tylko do domu, wiec wybiorę poprostu mega wielkie podpaski i starczy.
 
Do góry