reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jest z tym testem nie tak?

Dołączył(a)
9 Grudzień 2020
Postów
3
Witajcie. Zaczęliśmy starać się z narzeczonym. Minęło 19 dni od pierwszego zbliżenia ( zbliżenia mamy codziennie lub co drugi dzień) zrobiłam test ciążowy wieczorem, ale wynik jest niejasny. Od 5 dni pobolewa mnie brzuch, mam zaparcia, jestem drażliwa, czasem kłują mnie plecy i jajniki ale to jest tylko chwilowe w ciągu dnia.
Screenshot_2020-12-09-00-47-51-202_com.miui.gallery.jpeg
 
reklama
Według mnie to mimo wszystko wczesna ciąża. Robiłam wiele testów i na żadnym nie pojawiła się błędnie tak widoczna druga kreska po czasie
 
Może cię pociesze ale miałam takie same testy. Na pierwszej wyżycie nie było nic widać gdzie powinien być już 5 tydzień poszłam po tygodniu i dopiero malusieńki pęcherzyk 0.28 cm z usg był to dopiero 5 tydzień. Za tydzień mam wizytę i Pani doktor powiedziała że powinno być już serduszko. Także się obawiam bo te testy były słabo widoczne i takjakby ciąża jest o tydzień młodsza. Także powtórz test bądź zrób betę i zobacz czy wzrasta.
 
Witajcie. Zaczęliśmy starać się z narzeczonym. Minęło 19 dni od pierwszego zbliżenia ( zbliżenia mamy codziennie lub co drugi dzień) zrobiłam test ciążowy wieczorem, ale wynik jest niejasny. Od 5 dni pobolewa mnie brzuch, mam zaparcia, jestem drażliwa, czasem kłują mnie plecy i jajniki ale to jest tylko chwilowe w ciągu dnia. Zobacz załącznik 1212346

i jak, powtórzyłaś test?
 
reklama
Powtórzyłam test dzisiaj ale chyba nic z tego nie ma. Albo mam urojenia albo jest ta kreska ale bardzo jasna. Tylko trzeba się dobrze przyjrzeć. Na zdjęciu słabo widać.
Screenshot_2020-12-30-09-38-00-966_com.miui.gallery.jpeg
 
Do góry