reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co mamy dzisiaj na obiad?? :)

ja znam inny szybki sposób na szybki i pyszny obiadek,a mianowicie
UDKA W ZUPIE CEBULOWEJ
udka z kurczaka do tego dwie zupy cebulowe(kNORR) i ziemniaki pokrojone w plastry
wkładamy do żarowego naczynia udka,na to ziemniaki w plastrach i zalewamy zupą,wkładamy do piekarnika na 1,5 godziny i mamy pyszny obiadek,polecam
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja dzisiaj mam makaron z boczkiem ,pieczarkami,paryką i cebulką.Też szybki
Boczek kroje na małe kawałki,smażę,potem dodaję pieczarki,cebulę,parykę i duszę na małym ogniu.Na blaszkę kładę ugotowany makaroni na to resztę potem to jeszcze zapiekam chwilkę i koniec.Polem potem trochę keczupem:-)Oczewiście chłopaki tego nie jedzą i dla nich mam coś innego:-)

PIWONIA-a tego kurczka jakoś wcześniej przyprawiasz??A jak się tak piecze to ta zupak nie wyparuje???
 
Laski mam prośbę.......bierzcie i piszcie przepisy pogrubiona czcionką albo na czerwono bo naprawdę łatwiej będzie znaleźć:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Piwonia a ile tych pieczarek do tej zupy?//
a te cebulowe zupy takie w proszku tak? jaką konkretną firmę kupujesz bo ja to raczej w torebkach nie kupuje to się nie znam:-(

Doris ja robie tak jak Ty kurczaka......ale jak mam małego to pakuje i piersi i skrzydełka i nogi.....i robię w sosie pomidorowym:tak:

Tak jak Ty boczek robisz ja robię zapiekankę......wkładam wszystko co mam na ugotowany makaron zasypuje serem i gotowe;-) czasem jeste to podsmażone mięso mielone, czasem wędlina, parówki..........do tego jajka na twardo, marchewka gotowana, ogórki, papryka.......tzn co tam jezcze znaję w lodówce:sorry2:
 
pieczarek daje około 20 dkg
a co do zup,ja teoretycznie tez nie kupuję,ale do tego przepisu robie wyjątek i jest to Knorr bo tylko on wypuścił najlepszą i chyba jedyną cebulowa zupe
przepraszam,za przepisy postaram sie je poprawic jak sie bedzie dało
 
Moje dzieci sa niemozliwe wrucily ze szkoly i fochy mialy ze nie chca racuchow a rano chcialy:wściekła/y:,teraz pieka sobie w kominku ziemniaki w folli:crazy::crazy::crazy:.
Piwonia...a te ziemniaki w plastrach surowe czy podgotowane,ciekawa ta potrawa nigdy sie z czyms takim nie spotkalam i w dodatku z zupka cebulowa,wyprobuje napewno:-):-).
Ja czasem robilam kieubase w sosie cebulowym.:-)
 
Monia-ja też często robię na kolacje też cebulę ,dużą ilość cebuli z kiełbasą ale jeszcze dodaję pomidory w słoiku:-):-)Oj pychotka to jest,właśnie mam jutro to zamiar na kolację zrobić:tak:
PAULA-masz całkowitą rację:-):tak::tak:jutro się poprawię:tak::tak::tak:
 
reklama
Monia jaka to zupa?
Doris jaka kiełbaska?
Piwonia ja tez wypróbuje bo ciekawie brzmi.....mniam mniam.........z tymi ziemniaczkami to tak jak u mnie w żeberkach tez mięciutkie.......i pyszne:tak:
aaaaaaaaaa i jeszcze jedno.........ile tych udek na te 2 zupy dajesz? ja generalnie ćwiartki kupuje bo bardziej jest co szamnąć......
 
Do góry