reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co może, a czego nie może jeść karmiąca MAMA ??? :)

reklama
Ja to planuję mieć mniej niż przed ciążą, Bosszzz co to moje dziecko wyprawia w brzuchu od 3h to szok, skacze po pęcherzu, wali głową w szyjke i nie wiem co jeszcze, ja tylko podskakuje z bólu:szok:
 
Oj ja tez bym chciała wrócić do wagi sprzed ciąży czyli 45, od lat to moja stała waga, i będę uparcie do niej dążyła nawet jak bym się miała zagłodzić !!
Karolinkaz - Moja klucha tak się pupą wwierca jak by przez pepek już chciała wyjść:szok: i co chwile kop w prawe biodro:szok: dziś mam pospane coś czuje :nerd:
 
a ja mam nadzieję że mi kilka kilogramów po ciąży zostanie bo przy 170cm ważyłam 48kg ale obawiam się że przy karmieniu poleeeci waga. będę musiała nieźle wpierniczać żeby się uchować tak przy 52
 
reklama
a pijecie gazowane ?

Ja piłam w ciąży dużo, a teraz trochę mniej, chociaż po porodzie piłam wodę gazowaną, bo żadna inna mi nie wchodziła.
Do tej pory jem wszystko tak jak jadłam, mały nie ma żadnych problemów z kupkami, bąkami, kolkami (chociaż na to może za wcześnie).
A może znowu mi się poszczęści i będzie dziecko "bezkolkowe":-D
 
Do góry