reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co Potrafia Nasze Dzieci?!

Mój też piszczy. Mamy w bloku cienkie ściany i czasami się zastanawiam, czy nasi sasiedzi aby na pewno wiedzą, że on piszczy z radości:tak::-D
 
reklama
Ogromniaste gratulki dla wszystkich maluszków. Łoj zdolne dzieciaczki nam wyrastają. Kuba nadal samodzielnie nie siada, nawet jak go ja posadzę to i tak zaraz myuk na brzuszek i tylko patrzy do czego podejść, żeby wstać i podreptać sobie. Super z chodzeniem przy czymś sobie radzi. A i oprócz ta-ta-ta i da-da-da doczekałam się ma-ma-ma. Szkoda, że to nieświadomie mówi ale zawsze człowieka cieszy:-D:-D:-D:-D A ja chodzę dumna jak paw;-);-);-);-)
 
Moja Ola stanęła dziś w łóżeczku :-D :-D :-D Mówiłam, że szybciej wstanie niż usiądzie, chociaż i tu są postępy - siedzi sama podpierając rączkami :tak:
Ostatnio też nauczyła się dawać mamusi buzi :-) i jak ją wołam żeby do mnie przyszła to pełznie jak szalona i wyciąga raczki do mamusi :tak: Taaaaka jestem szczęśliwa :-D :-D :-D
 
Gratuluje nowych zdolności!!!

U nas Bartut już sam siedzi, ale sam nie siada tylko jak go posadzę to siedzi nawet z 30 minut, jak mu się znudzi to hop na brzuch ;-)
AAAA! No i normalnie gryzli mi rośnie, bo gryzie wszystko i każdego! Masakra! Ostatnio sobie siedzieliśmy a te cap mnie zakoszulke, wdrapał się i mnie w ramię ugryzł! Moją siostre tak dziabnął że do tej pory ma siniaka! Masakra- mam nadzieje że mu to przejdzie, bo aż się boję go przytulac :rofl2::szok::-D
 
Ola gratulacje!!!

Bartutek dla Ciebie też ;-):-D

AAAA! No i normalnie gryzli mi rośnie, bo gryzie wszystko i każdego! Masakra! Ostatnio sobie siedzieliśmy a te cap mnie zakoszulke, wdrapał się i mnie w ramię ugryzł! Moją siostre tak dziabnął że do tej pory ma siniaka! Masakra- mam nadzieje że mu to przejdzie, bo aż się boję go przytulac :rofl2::szok::-D

:-D:-D:-D Taki urok naszych zębolców ;-) moja za to jeździ mi zębami podczas karmienia, każdy łyczek to 8 szpilek w sutka :baffled:

Dobrusia dziś przeszła prawie cały pokój na czwoirakach do przodu, więc juz mogę mówić, że raczkuje, tzn. czworakuje ;-) ale żeby osiągnąć cel to kombinuje w przód, tyłem, bokiem itd. :-D no i umie pokazać jaka juz jest duża :tak: (mierzyłam ja wczoraj i ma 83 cm :szok: a długo miała 74 :sorry2: wiem, wiem, to nie ten wątek :-p;-):-D)

no i dzisiaj znalazłam na pupci pierwszego pieprzyka :rofl2: oprócz tego na udzie i brzuszku ma małe szaro-brązowe myszki ;-)
 
Ostatnia edycja:
Uśmiałam się z Daruniowego gryzli :-D:-D:-D
Martusiu współczuję tych szpileczek :zawstydzona/y:
Gratulki dla wszystkich dzieciaczków i czekam na więcej :-)
 
Oj Daruunia gryzli Ty jak już coś wymyślisz to padam ze śmiechu;-):-D

Martusia nie zazdroszczę tych szpileczek:szok: I gratuluję Dobrusi postępów w raczkowaniu.

Kuba jak tylko zobaczy że zaświeca się światło w przedpokoju (oznacza to że tatuś wrócił;-)) to zasuwa tak szybko że aż dziw mnie bierze. I też mały Narcyz rośnie bo uwielbia wpatrywać się w lustro. Już nie będę wspominała, że jak była teściowa to próbowała mi wmówić że jest jakiś zabobon że dziecko do roku czasu nie powinno patrzeć się w lustro bo coś tam coś tam. Nawet nie wiem bo już nie sluchalam do końca tej historii:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: A chociaż to nie tu, ale jak moja mama usłyszała, że siostra M jest w ciązy i będzie Kuby chrzestną to też się nasłuchałam
 
reklama
Agusia co do ciezarnej chrzestnej niestety znam kilka przypadkow ze zle sie to skonczyla dla dzieci . Nie wierzylam w to tak jak ty. Teraz wierze. O klustrze tez cos slyszalam ale nie weim o co chodzi.Moje dzieci sie przegladaly i przegladaja od malutkiego.
 
Do góry