reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co Potrafia Nasze Dzieci?!

reklama
Och,Maja tez jest zachwycona swoim odbiciem ;-)Dotyka lustra,spoglada na mnie i pyta:ee?;-)I sie cieszy:-)
 
Ja sie tez właśnie zdziwiłam, ale ona juz pierwsze sylaby mówiła cos jak "ści", "ździ" a nie "ma" "ta" "ba" :sorry2: no i dlatego pewnie mówi dzidzia, dzidzi, dziadzia pewnie jeszcze nie w pełni świadomie, ale jednak mówi ;-) no i to nie jest tak wyraxnie jak my mówimy, tak troche zniekształcone na jej sposób ;-)

Dobrusia zrobiła dzisiaj kilka kroczków na czworaka do przodu :-) ale miała radochę :-D:-D:-D a my chyba jeszcze większą :-p
i fajnie chodzi jak ja sie weźmie pod paszki ispiewa "zuchy maszerują", jakby w rosyjskim wojsku żołnieżem była :-D
 
Ostatnia edycja:
No proszę... dzieciaczki świadomie mówić zaczynają :-D gratulacje :-)
My dawno się nie chwaliłyśmy ;-), a kilka nowych rzeczy potrafimy :tak:
U dziadków Ola nauczyła się raczkować :tak: ale chyba pełzanie bardziej jej leży ;-) z pewnością jest szybciej :-D potrafi robić "koci grzbiet" :tak:i wspinać się po mamusi i przy kanapie, na razie tylko klęczy ale czuję że na dniach wstanie ;-)(chyba szybciej wstanie niż usiądzie :zawstydzona/y:) oczywiście wspinanie się po mamusi i sprężynowanie to lubione czynności :-D aaaa i potrafi zrobić prawie szpagat :szok: pozycje przybiera przekomiczne i śmiejemy się że nam akrobatka rośnie ;-) Bezbłędnie pokazuje gdzie jest oczko, nos i usta :-) i wróciła do mówienia "tata" i to w dzień kiedy tata wyjechał i zostawił nas u dziadków :sorry2: tak było przez cały tydzień dopóki nie przyjechał po nas ;-) teraz znów jest "mama" na tapecie :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry