reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co powiecie o Maclarenie?

Na Allegro juz są obnizki cen Maclarenów, XLR już za 1300 mozna kupić a XT za 1090zł...jeszcze poczekam, jak zejdzie poniżej 1000zł xt, to kupię...:-)
 
reklama
Nie wiem czy sie doczekasz szczerze powiedziawszy. Nikt raczej poniżej 1000 nie zejdzie, a nawet na pewno. Jeśli ktoś się zastanawia nad kupnem nowego maclarena, radze robic to w tym sezonie, bo od następnej kolekcji będzie o nie trudniej.

Pozdrawiam.
 
Szczerze ja też czekam aż zejdą jeszcze niżej a jak coś to wybiorę inny;-) Już są po ok 1000zł a niedawno kosztowały 1300;-) więc warto poczekać wprowadzą kolekcję 2010 to jeszcze bardziej zejdą z cen!a ja chcę czarny xt:tak: I tak są u nas o wiele droższe niż w uk!
myszor78jak ni emaca to jaki masz na oku? ja cossato diablo...może peg perego..
 
No...ceny lecą w dół - ten XT z przesyłką już za 1090 można kupić.
Ja myślałam tez o Diablo, ale oglądałam w sklepie i on jest bardzo duży, jak dla mnie chyba za bardzo, to naprawdę duża, długa i szeroka spacerówka....ale byłby nawet.
Wyjściem dla mnie będzie prawdopodobnie też Peg Perego, ale chyba model SI, bardzo fajniutki jest, na Youtube oglądałam jego mozliwości i bardzo bardzo mi sie spodobał.
 
Szczerze ja też czekam aż zejdą jeszcze niżej a jak coś to wybiorę inny;-) Już są po ok 1000zł a niedawno kosztowały 1300;-) więc warto poczekać wprowadzą kolekcję 2010 to jeszcze bardziej zejdą z cen!a ja chcę czarny xt:tak: I tak są u nas o wiele droższe niż w uk!
myszor78jak ni emaca to jaki masz na oku? ja cossato diablo...może peg perego..

Gdzie przykładowo?
 
Rok temu wiem,ze byly obnizki Maclarenow pod koniec roku. Moja kolezanka kupila w grudniu 2008 XLR za 800zl normalnie w sklepie.

Ja rozpatruje jeszcze jeden wozek - INGLESINE Trip.Mam gleboki wozek+ spacerowke i jak na razie sprawdza sie super.
Ciekawe jakie sa ich spacerowki -parasolki???
Musze koniecznie porownac Maclarena Quest i Inglesine Trip

ewelina975 dzieki za info o raczce w Quest. ja jestem wysoka i t dla nie dosc istotne,zeby raczka byly wysoko. Musze przejsc sie do sklepu i przymierzyc.
 
Róznica jest taka, że w Queście siedzenie rozkłada się tylko do pozycji półleżącej a w Tripie zupełnie na płasko, poza tym Trip jest naprawde wysoki. Oglądałam go w sklepie i chyba kolor Melone by mi pasował, ale ponoć kółka się strasznie tłuką na chodnikach....poza tym firma ponoc ok..no i cena lepsza..

Pielgrzym, na Allegro są już takie wózki...Pan nawet do mnie jeden napisał, że mi sprzeda XT z folią i śpiowrkiem za 1200.....

A ja Kasia szary chyba wolę ;-);-);-)
 
Rok temu wiem,ze byly obnizki Maclarenow pod koniec roku. Moja kolezanka kupila w grudniu 2008 XLR za 800zl normalnie w sklepie.

Rok temu poprosru te wózki były o wiele tańsze :tak: ja nie cały rok temu nabyłam XT za 880zł z allegro nie z żadnej przeceny . XLR mozna było kupic za 999 .. A te cenki jak sa ok 1100zł to myślę że już nie zleca w dół .
Ci ludzie co mają sklepy w necie sprzedają i normalnie .. a maclaren to szybko sprzedający się wózek i chętni za tyle się znajdą . Nowa kolekcja pewnie nas znowu zaskoczy cenami:szok:

Pielgrzym, na Allegro są już takie wózki...Pan nawet do mnie jeden napisał, że mi sprzeda XT z folią i śpiowrkiem za 1200.....

A ja Kasia szary chyba wolę ;-);-);-)

Folia jest zawsze w tym wózku i nikt Ci łaski nie robi . Wózeczek jesli można kupić teraz za 1100zł a dla przykładu powiem Ci że za śpiworek ze starszej kolekcji zapłaciłam w sklepie 137zł jakiś miesiąc temu . czyli nabywając wózek z allegro za 1100zł i śpiworek tam gdzie kupiłam za 137 by mi wyszło 1237zł
Więc gdzie tu ta promocja ?:-D:-D
 
reklama
Do góry